Євроклуб

Гасло:
Європа в нас, а ми – у Європі
Be the member of
Euroclub!
And you’ll find here
Knowledge and fun!

Шкільний “Євроклуб” створений у квітні 2006р, мета якого: а) інформувати дітей молодшого та старшого шкільного віку про Європейський союз, його структуру та процеси, що відбуваються в ньому; донести до школяра розуміння і перспективи виразу – “знання – це сила”; б) виховувати у молоді почуття прекрасного, духовного та глибоко морального світосприйняття; формувати вміння гідно представляти національні надбання і культурні цінності українського народу у європейському середовищі, а також бути всебічно ознайомленим із культурною спадщиною народів Європи; в) сприяти налагодженню дружніх зв’язків з європейськими країнами близького зарубіжжя (інтернет-спілкування та листування з польськими колегами та іншими, поїздки з метою нагромадження досвіду по організації та діяльності Євроклубів); г) проводити засідання шкільного Євроклубу: семінари, дискусії за попередньо заданими темами і планами.

Оскільки, 9 листопада 1995 року відбулася урочиста церемонія вступу України до Ради Європи, щорічно у цей день представники шкільного Євроклубу проводять свято “День Європи у моїй школі” у вигляді інформаційної доріжки”, як радіомовлення чи як позакласний захід. 2006р. – в рамках програми “Світ без кордонів” (“The Word without Borders”) учні 5-11класів мали змогу на протязі тижня познайомитися, обмінятися інформацією щодо освіти і культури, а також поспілкуватися англійською із студентами-європейцями із Македонії, Румунії, Грузії, Туреччини.

2006, квітень – у часть ШЄКу у міському фестивалі Євроклубів. 2007-2008 н.р.- зустрічі з голландськими студентами в рамках загальношкільної концепції “Здоровий спосіб життя”.

2008, березень – шкільний євросемінар “Через іноземну мову входимо в Євросоюз. Сьогоднішня підготовка визначає майбутні цілі” 2008, вересень – зустріч польської делегації з м. Седльце, підписання договору співпраці між IV загальноосвітнім ліцеєм ім. Гетьмана Жолкевського (Польща, Седльце) з Львівською спеціалізованою середньою загальноосвітньою школою №2 з поглибленим вивченням англійської мови.

2009, лютий – зустріч української делегації з Львівської ССЗШ №2 в польському ліцеї ім. Гетьмана Жолкевського (м. Седльце).

2009, квітень – зустріч польських учнів з 4-го ліцею м. Седльце з учнями Львівської ССЗШ №2 у Львові

Новини

Вітаємо юного волонтера
03.10.2022

Луценко Станіслав – учень 10-А класу, яким ми дуже пишаємось, адже він довів, що волонтером може бути кожен. За його заслуги перед громадськістю його діяльність відзначили у Львівській міській раді.

День учителя
02.10.2022

Кожен учитель – це скарб, який наповнює інших мудрістю. Тому учні 7-Б класу надзвичайно тепло привітали педагогів з їхнім чудовим святом – День учителя. Радісні усмішки, натхненний настрій та максимальний позитив зробили цей день надзвичайно святковим.

Наша прекрасна осінь
01.10.2022

Урок під відкритим небом за темою “Осіння мозаїка” в 1-В класі. Діти створювали картину з відбитків різних листочків, створювали фігурки тваринок з природного матеріалу, дізнавалися про життя рослин і тварин восени,складали власні історії. Всі працювали творчо і натхненно. Класний керівник … Продовження

30 вересня Міжнародний день бібліотек
30.09.2022

У цей день до шкільної бібліотеки початкової школи завітали учні 2-В і 3-В класів не тільки взяти книжечки читати, але й показати свою любов до бібліотеки. А стіни бібліотеки завжди радо зустрічають своїх читачів.

Веселі старти

З нагоди “Олімпійського тижня” для учнів 4-х класів були проведені змагання “ВЕСЕЛІ СТАРТИ” за підсумками яких 1 місце – 4-В клас 2 місце – 4 -Б клас 3 місце – 4-А і 4-Г класи. Ми ще раз побачили ,що в … Продовження

Тиждень фізичної культури у ліцеї
25.09.2022

У ліцеї пройшов тиждень фізичної культури. Протягом тижня відбулось багато цікавих подій. Учні залюбки виконували фізкультхвилинки. У нас були веселі спортивні перерви, які проводили учасники учнівського самоврядування. До веселої перерви долучались багато учнів, учителів та директор. Традиційною подією в рамках … Продовження

Учнівське самоврядування про правила дорожнього руху
23.09.2022

Сьогодні учні, члени учнівського самоврядування, розказали юним учасникам дорожнього руху про головні знаки для пішохода та велосипедиста та правила на дорозі. Старшокласники позагадували загадки, на які діти вправно відповідали та пограли у гру світлофор.