ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Алгоритм дій  при оголошенні сигналу оповіщення «Повітряна тривога»:

1. Відповідальна особа включає систему оповіщення закладу

2. Учитель повідомляє учням про загрозу, а батькам — про переміщення дітей в укриття

3. Необхідно організувати пересування двома колонами в приміщенні класу і швидко покинути кабінет

4. Для супроводу початкових класів можуть бути залучені помічники

5. Для швидкого надання медичної допомоги може бути залучений медичний працівник

6. Відповідальні особи після оголошення сигналу оповіщення повинні перевірити всі приміщення закладу на відсутність в них учасників освітнього процесу та працівників закладу. А по завершенню – відправитися в найближче укриття.

7. Учні, які знаходяться у дворі закладу, після сигналу оповіщення повинні самостійно рухатися до найближчого укриття фонду захисних споруд.

8. Усередині захисної споруди відповідальні особи повинні допомогти учасникам освітнього процесу швидко і спокійно зайняти місця.

9. Під час перебування в захисній споруді вчителі та відповідальні особи надають необхідну підтримку, заходи для комфортного і спокійного перебування в укритті.

10. Після закінчення тривоги та оповіщення про відбій, вчителі та відповідальні особи стежать за тим, щоб вихід всіх учасників освітнього процесу з укриття проводився колонами або групами.

11. Під час переміщення в укриття необхідно враховувати наявність інклюзивних груп і класів. У разі присутності дітей з ООП – попередньо провести з ними навчання і бесіди, передбачити швидке і спокійне переміщення в укриття, спеціальні місця і заходи, які будуть відбуватися в укриттях для максимального залучення до них дітей з ООП.

Алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій хімічного, радіаційного та біологічного характеру. Додаток до наказу №2.

Алгоритм дій учнів під час оголошення сигналу « Повітряна тривога», якщо вони перебувають у школі. Додаток до наказу №3.

1. Зберігайте спокій.

2. Візьміть свій «рюкзачок безпеки»,станьте ланцюгом чи парами (на розсуд учителя).

3. Уважно слухайте вчителя , швидко виконуйте всі команди. Не відволікайтеся, рухайтесь спокійно в укриття.

4. У безпечному місці слухай повідомлення дорослих. Намагайся бути поряд з класом та вчителем.

Новини

Відбулось підсумкове засідання проєкту “Прозора школа”
13.06.2024

На зустрічі були присутні представники Офісу доброчесності НАЗК міської ради та заклади освіти — учасники проєкту. Наш ліцей гідно представляли директор Постолатій Нінель та заступник з НВР Бучма Ірина. З гордістю повідомляємо, що наш ліцей отримав відзнаку за активну участь … Продовження

Завершення навчального року 2023-2024. Підбиваємо підсумки
12.06.2024

Завершився ще один непростий, але успішний навчальний рік. На підсумковому засіданні педагогічного колективу були розглянуті основні питання: 1. **Подальше впровадження Держстандарту базової середньої освіти в освітньому процесі.** 2. **Підсумки роботи з різних напрямків.** 3. **Переведення, відрахування та нагородження учнів.** Особливою … Продовження

Відкриття школи дозвілля “Земля мрій”!
11.06.2024

11 червня відбулося відкриття школи дозвілля “Земля мрій” Цей день був наповнений яскравими враженнями та незабутніми моментами! Наші найменші учні співали веселі пісні, танцювали запальні руханки та насолоджувалися смачними солодощами. “Земля мрій” — це місце, де кожен день обіцяє нові … Продовження

Звіт учнівського самоврядування
04.06.2024

Сьогодні, 4 червня, відбувся Звіт учнівського самоврядування. Президентка ліцею Хринівська Ганнуся прозвітувала про діяльність своєї команди учнівського самоврядування. Було представлено багато досягнень і проєктів, які вдалося реалізувати за цей рік. Дякуємо всім за активну участь!

Вручення подарунків для дітей ВПО та ООП від громадської організації “Жіночий рух «За майбутнє»”

Сьогодні, 4 червня, відбулося вручення подарунків для дітей ВПО та ООП від громадської організації “Жіночий рух «За майбутнє»”. Акція була проведена до Дня захисту дітей. Радісні обличчя малечі стали найкращою подякою за цей захід. Щиро дякуємо організаторам за турботу та … Продовження

Вітаємо з нагородами!
03.06.2024

Під час звіту діяльності учнівського парламенту Франківського району наша президентка Хринівська Ганнуся була нагороджена за активну діяльність у роботі колективу та високі лідерські якості. Наше учнівське самоврядування також отримало відзнаку за активність, що є свідченням їхньої наполегливої та згуртованої роботи. … Продовження

Нагородження обдарованих дітей

3 червня відбулося нагородження наших обдарованих, талановитих та креативних учнів. Ми пишаємося вашими успіхами та бажаємо подальших перемог і звершень!