КОМУНІКАЦІЯ З БАТЬКАМИ

ЗАЛУЧЕННЯ БАТЬКІВ ДО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ. ПРЕЗЕНТАЦІЯ


Зустріч директора ліцею Нінель Постолатій з головами батьківських комітетів
Це була чудова нагода для батьків та адміністрації ліцею обговорити питання виховання, навчання та розвитку наших дітей.
Дякуємо всім батькам за активну участь та зацікавленість у спільному майбутньому наших вихованців!

Зустріч-знайомство з директором Нінель Постолатій. Громада ліцею мала змогу поспілкуватися та обговорити актуальні питання.
Ліцей №2 ЛМР пропонує способи комунікації з батьківською громадськістю

Одним із ключових компонентів Концепції Нової української школи є педагогіка партнерства, яка грунтується на взаємодії між учнями, вчителями та батьками. В основі педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія, співпраця між учасниками освітнього процесу. У зв’язку з тим в ліцеї діють:

Батьківська рада ліцею

Батьківські комітети класів

Батьківські зустрічі (загальношкільні та класні)

Батьківський лекторій психолого-педагогічних знань

Психологічні консультації для батьків

Залучення батьків до свят, поїздок, екскурсій, мандрівок та інших заходів

Педагогічна просвіта батьків

Батьківський всеобуч як форма психолого-педагогічної просвіти батьківської громадськості, спрямована на підвищення педагогічної культури батьків та сприяє задоволенню інтересів батьків у педагогічних знаннях і вміннях щодо  сімейного виховання.

Лекторій психолого-педагогічних знань передбачає: ознайомлення батьків з віковими особливостями розвитку особистості, віковими кризами та способами їх успішного подолання, шляхами підтримки мотивації до навчання учнів, умовами надання психологічної підтримки у сім’ї, способами запобігання домашньому насильству, з реальними небезпеками віртуального світу, з розумінням переваг здорового способу життя учнів, умовами формування толерантного та інклюзивного освітнього середовища, принципами побудови батьківського авторитету в сучасній сім’ї тощо.

День відчинених дверей для батьків дозволяє зануритися батькам в атмосферу освітнього закладу, краще зрозуміти потреби дитини, сприяти розвитку її  талантів, інтересів та вподобань.

Консультації для батьків проводяться з наданням рекомендацій щодо актуальних питань навчання, спілкування, розвитку учнів.

Запрошення батьків до школи з метою проведення бесід про шкільне життя дитини з дотриманням вимог педагогічного такту та  конфіденційності.

Тематичні вечори за участі працівників СуСД ЛМР, відділу соціальної роботи Франківського району  ЛМЦСССДМ, відділу ювенальної превенції, лікарів та  фахівців громадських організацій, які займаються збереженням здоров’я та  вихованням учнівської молоді.

Новини

Проєкт “Hoshstailis”
20.04.2024

Наш ліцей організував проєкт “Hoshstailis”, в якому учні мали можливість допомогти тваринам, що залишилися без господарів на територіях, де ведуться бойові дії. Дякуємо всім, хто приєднався до нашої ініціативи та приніс такі речі, як: – Корм для котів та собак … Продовження

Профорієнтаційні заходи для старшокласників
19.04.2024

Наш лей відвідали представники Вищого професійного училища № 20. Заклад запрошує випускників 9-11 класів на навчання за такими професіями: – Слюсар – Столяр – Автомеханік – Комп’ютерний інженер – Електрик – Зварювальник “Приєднуйтеся до нас та знайомтесь із захоплюючими можливостями, … Продовження

День самоврядування
18.04.2024

День самоврядування виявився надзвичайно захоплюючим! Учні 11 класів взяли на себе відповідальність і замість вчителів провели різноманітні уроки. Це була неймовірна можливість для кожного з них проявити свої здібності та креативність. Захоплення та інтерес усіх учасників заходу були на висоті!

Ми у фіналі Львівських шкільних квізів!
16.04.2024

Вітання! Наша команда 8-9 класів пройшла у фінал Львівських шкільних квізів! Дякуємо нашим неймовірно талановитим учням за їхню ерудицію та наполегливість! Нехай перемога буде за нами!

Перемога у районному етапі шкільної ліги з футзалу
14.04.2024

Вітаємо команду нашого ліцею з впевненою перемогою у відкритому матчі районного етапу шкільної ліги з футзалу! Такий вражаючий результат свідчить про великий талант та наполегливу роботу наших спортсменів та тренерів. Нехай цей турнір принесе вам багато радості, успіхів та нових … Продовження

Участь у творчому конкурсі Young European #HeritageMakers
12.04.2024

Учні 7-Б класу разом з нашим класним керівником, Шувар В. В, взяли участь у захоплюючій творчій подорожі – конкурсі Young European #HeritageMakers. Цей конкурс – це чудова можливість для молоді з усієї Європи досліджувати та ділитися своєю культурною спадщиною. Проект … Продовження

Другий етап Львівських шкільних квізів
11.04.2024

11 квітня у ліцеї відбувся другий етап Львівських шкільних квізів, де за право пройти у фінал на нашій локації змагалися десять шкіл Франківського району: – Ліцей № 66 – Ліцей ім. Пулюя – Ліцей ім. В. Симоненка – Ліцей № … Продовження