КОМУНІКАЦІЯ З БАТЬКАМИ

ЗАЛУЧЕННЯ БАТЬКІВ ДО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ. ПРЕЗЕНТАЦІЯ


Зустріч-знайомство з директором Нінель Постолатій. Громада ліцею мала змогу поспілкуватися та обговорити актуальні питання.
Ліцей №2 ЛМР пропонує способи комунікації з батьківською громадськістю

Одним із ключових компонентів Концепції Нової української школи є педагогіка партнерства, яка грунтується на взаємодії між учнями, вчителями та батьками. В основі педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія, співпраця між учасниками освітнього процесу. У зв’язку з тим в ліцеї діють:

Батьківська рада ліцею

Батьківські комітети класів

Батьківські зустрічі (загальношкільні та класні)

Батьківський лекторій психолого-педагогічних знань

Психологічні консультації для батьків

Залучення батьків до свят, поїздок, екскурсій, мандрівок та інших заходів

Педагогічна просвіта батьків

Батьківський всеобуч як форма психолого-педагогічної просвіти батьківської громадськості, спрямована на підвищення педагогічної культури батьків та сприяє задоволенню інтересів батьків у педагогічних знаннях і вміннях щодо  сімейного виховання.

Лекторій психолого-педагогічних знань передбачає: ознайомлення батьків з віковими особливостями розвитку особистості, віковими кризами та способами їх успішного подолання, шляхами підтримки мотивації до навчання учнів, умовами надання психологічної підтримки у сім’ї, способами запобігання домашньому насильству, з реальними небезпеками віртуального світу, з розумінням переваг здорового способу життя учнів, умовами формування толерантного та інклюзивного освітнього середовища, принципами побудови батьківського авторитету в сучасній сім’ї тощо.

День відчинених дверей для батьків дозволяє зануритися батькам в атмосферу освітнього закладу, краще зрозуміти потреби дитини, сприяти розвитку її  талантів, інтересів та вподобань.

Консультації для батьків проводяться з наданням рекомендацій щодо актуальних питань навчання, спілкування, розвитку учнів.

Запрошення батьків до школи з метою проведення бесід про шкільне життя дитини з дотриманням вимог педагогічного такту та  конфіденційності.

Тематичні вечори за участі працівників СуСД ЛМР, відділу соціальної роботи Франківського району  ЛМЦСССДМ, відділу ювенальної превенції, лікарів та  фахівців громадських організацій, які займаються збереженням здоров’я та  вихованням учнівської молоді.

Новини

Наші 200 – бальники! Пишаємось…
09.08.2022

Великі молодці наші випускники, які отримали 200 балів на ЗНО – 2022. Це учні 11-А класу: Голубець Олеся(математика), Іванков Микита(математика), Пітвак Руслана(математика), Салій Остап(історія України). Та учні 11-Б класу: Анна Допко (математики та історія України) Олег Павлюк (математика) Семиліт Марта … Продовження

Вручення свідоцтв випускникам
25.06.2022

Зі святом, наші любі випускники. Нехай доля стелиться хрещатим барвінком. Будьте, діточки, здорові, талановиті, успішні. Не забувайте батьків і рідну школу. Миру, радості, багато сонячних посмішок. Пам’ятайте: світ яскравий, бо кольоровий. З Богом у щасливе доросле життя…

Свято Останнього Дзвоника у 11-Б класі
03.06.2022

Шановні наші випускники 11-Б класу! Вітаємо Вас зі святом Останнього Дзвоника. Для вас це – особливо радісний і пам’ятний день, адже ви прощаєтеся з ліцеєм і вирушаєте у самостійне доросле життя. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації … Продовження

Останній Дзвоник дистанційно в 11-А класі.

Креативна, радісна зустріч Останнього Дзвоника в 11-А класі. Для випускників – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. Бажаємо Вам дорогі випускники … Продовження

Міжнародний день захисту дітей
01.06.2022

Сьогодні, 1 червня, відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Рішення про створення такого свята було прийнято під час сесії Міжнародної демократичної федерації жінок 1949 року в Парижі. Заснування такого дня ініціювали через те, що в багатьох країнах світу залишилося чимало дітей … Продовження

Психоедукаційні заняття з тренерами “Sane Ukraine”
31.05.2022

Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку. За сприяння центру професійного розвитку педагогів для наших вчителів відбулися психоедукційні заняття. Тренери проєкту Sane Ukraine за підтримки … Продовження

Маленькі Українці з великими серцями!
24.05.2022

Нехай ці ангелики і найщиріші побажання від наших діток нашим воїнам, стануть оберегами і збережуть їм життя та нададуть їм сили для перемоги.