Міжнародний день толерантності

Як у ліцеї пройшов День толерантності.
Це свято закликає нас шанувати рівність та поважати усіх людей незалежно від віку, інтересів, виховання, матеріального становища, етнічного походження, кольору шкіри, політичних поглядів та віросповідання.
Дуже важливим є поширення таких ідей і серед молодшого покоління. Задля ознайомлення дітей з поняттям толерантності у бібліотеці ліцею №2 було проведено урок-бесіду «Толерантність врятує світ» з учнями 3-х та 4-х класів. Діти ознайомились із легендами, які вчать цінувати у кожній людині особистість та поважати чужу думку. Учні переглянули відеоролики про толерантність, взяли участь у дискусії про нетолерантних героїв казок та пояснювали причини зверхнього ставлення до персонажів з нетиповою зовнішністю.
Діти із задоволенням слухали історію Ганни Буяджи «Таємний орден Великого Ската», яка вчить толерантного ставлення до особливих людей. Ця зворушлива книга про незвичайну дівчинку Світанку, яка не вміла говорити, а лише наслідувала звуки природи. За цю особливість однолітки кепкували з неї, проте вона не звертала уваги на їхні образи, намагалась зрозуміти їх та змінити на краще. Згодом у Світанки з’явились друзі, які уміли слухати серцем, і разом вони стали змінювати світ у кращу сторону. Ця історія вчить нас чути серцем та не зважати на недоліки інших.
Важливо вміти знайти спільну мову з тими, хто від тебе відрізняється.
Будьмо толерантними!
Більше світлин на сторінці ліцею у Facebook.

Взаємоповага, доброзичливість, злагода – ті речі про які говоримо сьогодні у День толерантності.

Більше світлин на сторінці ліцею у Facebook
Що таке толерантність? Які її основні принципи? Наші учні дали відповідь на такі важливі питання і створити своє “дерево доброти”.

Більше світлин на сторінці ліцею у Facebook.

Новини

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
01.12.2021

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, анкетування, перегляд тематичних соціальних відеороликів – все це сприяє формуванню навичок здорового способу життя, підвищенню рівня обізнаності учнів про ВІЛ/ СНІД його профілактику та толерантному ставленню … Продовження

Всеукраїнський день добрих справ
30.11.2021

У рамках Всеукраїнського дня добрих справ діти та вчителі ліцею провели Всеукраїнську акцію дарування книг. Щиро дякуємо всім, хто допоміг поповнити книжковий фонд бібліотеки такими чудовими виданнями. Ці книги швидко знайдуть своїх читачів. Давайте творити добро разом! Більше світлин на … Продовження

Профорієнтаційна робота у ліцеї
26.11.2021

Замислюватися про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі. Наші учні мали змогу зустрітися з представниками Національного університету “Львівська політехніка” та ознайомитися з освітніми пропозиціями вищого навчального закладу.

Тиждень суспільних наук

У цей листопадовий доленосний для України час, коли пригадуємо події Революції Гідності та вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, у нашому ліцеї проходив “тиждень суспільних наук”. Учні мали змогу вкотре “зануритися” у ті події, осмислити їх глибину та зробити висновки, яких вчить … Продовження

День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Учнівське самоврядування закликає долучитися до міжнародної акції «Запали Свічку пам’яті», аби вшанувати пам’ять про мільйони замучених голодом українців. Більше інформації про заходи, флешмоби та уроки у День пам’яті … Продовження

Побачення зі Львовом
25.11.2021

Сьогодні учні 4-А класу здійснили віртуальну мандрівку старовинними вуличками Львова, а також поринули в історію заснування міста за часів короля Данила Галицького. Екскурсію містом вели симпатичні панянки та відчайдушні батяри!

Національний урок з безпеки дорожнього руху
23.11.2021

Дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини. 19 листопада наші учні долучилися до Національного уроку з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.