ZOOM-конференція педколективу

Карантинні обмеження у зв’язку з епідемією COVID-19, це ті умови, які диктує нам сьогодення. Однак, працівники нашого ліцею докладають усіх зусиль, щоб продовжувати ефективно та якісно працювати та долати виклики сучасності. З цією метою, 11.11.2021 відбулася педрада працівників нашого ліцею у форматі он-лайн, на якій були розглянуті питання:

1. Дистанційне навчання та застосування технологій дистанційного навчання в умовах карантину – нова організація освітнього процесу.

2. Оцінювання як чинник модернізації процесу навчання. Теорія і практика формувального оцінювання.

3. Реалізація методичної проблеми ліцею “Ключові компетентності нової української школи – основа для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці”.

4. Планування підвищення кваліфікації педпрацівників ліцею на 2022 рік.

5. Розгляд клопотань педпрацівників про визнання сертифікатів підвищення кваліфікації.
Педагогічні працівники змогли ознайомитися із нововведеннями в освітній галузі та розглянути актуальні для нашого закладу питання.

Новини

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
01.12.2021

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, анкетування, перегляд тематичних соціальних відеороликів – все це сприяє формуванню навичок здорового способу життя, підвищенню рівня обізнаності учнів про ВІЛ/ СНІД його профілактику та толерантному ставленню … Продовження

Всеукраїнський день добрих справ
30.11.2021

У рамках Всеукраїнського дня добрих справ діти та вчителі ліцею провели Всеукраїнську акцію дарування книг. Щиро дякуємо всім, хто допоміг поповнити книжковий фонд бібліотеки такими чудовими виданнями. Ці книги швидко знайдуть своїх читачів. Давайте творити добро разом! Більше світлин на … Продовження

Профорієнтаційна робота у ліцеї
26.11.2021

Замислюватися про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі. Наші учні мали змогу зустрітися з представниками Національного університету “Львівська політехніка” та ознайомитися з освітніми пропозиціями вищого навчального закладу.

Тиждень суспільних наук

У цей листопадовий доленосний для України час, коли пригадуємо події Революції Гідності та вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, у нашому ліцеї проходив “тиждень суспільних наук”. Учні мали змогу вкотре “зануритися” у ті події, осмислити їх глибину та зробити висновки, яких вчить … Продовження

День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Учнівське самоврядування закликає долучитися до міжнародної акції «Запали Свічку пам’яті», аби вшанувати пам’ять про мільйони замучених голодом українців. Більше інформації про заходи, флешмоби та уроки у День пам’яті … Продовження

Побачення зі Львовом
25.11.2021

Сьогодні учні 4-А класу здійснили віртуальну мандрівку старовинними вуличками Львова, а також поринули в історію заснування міста за часів короля Данила Галицького. Екскурсію містом вели симпатичні панянки та відчайдушні батяри!

Національний урок з безпеки дорожнього руху
23.11.2021

Дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини. 19 листопада наші учні долучилися до Національного уроку з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.