150 років від Дня народження визначної української поетеси Лесі Українки

150 років від Дня народження визначної української поетеси Лесі Українки святкує вся Україна та наш ліцей.
Учителька української мови та літератури Липка Л. С. разом з учнями 6-А класу провели свято “Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я”… Учні читали вірші, розповідали цікаві факти про життя Лесі, інсценізували. Свято вдалося.

У 6-Б класі (вч.Гнат О.П.) відбулось музично-поетичне свято “На шлях я вийшла ранньою весною” присвячене ювілею Лесі Українки. Лунали вірші, пісні великої поетеси. А ще учні підготували проекти до цього дня.

Відзначаючи 150-річчя з Дня народження видатної української письменниці Лесі Українки, у 6-В класі (учителька Панько Г.П.) пройшли Поетичні читання “Читаємо Лесю”. Кожен із шестикласників декламував поезію Великої Українки. Учні переконалися, що поезія Лесі Українки – невичерпне джерело мудрості та незламної сили духу.

6-Г клас разом з учителем Гнат О.П. провели святковий урок “Леся Українка-донька Прометея”. Учні розповідали цікаві факти з життя поетеси, декламували поезію, розмірковували над долею та характером великої жінки.

Нагрудна Анастасія (6-Г) виконала твір Лесі Українки “До мого фортепіано”.

“У гостях в Лесі Українки”. Учні 9-А класу виконували її вірші.

Звучали роздуми і спогади про Лесу Українку у виконанні учнів 10-Б класу.


У день народження поетеси… оживає її сценічна легенда у перевтіленні учнів 10-А і учениці 10-Б класів за постановки вчительки української мови і літератури Чабан Ольги Степанівни.


Лесині читання до 150-ї річниці з дня народження видатної поетеси Лесі Українки учнями 4-х класів ліцею №2: Манько Катя (4-В), Ходновська Софія (4-А), Николин Софія (4-Б), Колотило Діана (4-Б), Шевчук Роман (4-В), Строгуш Діана (4-Б), Семен Ростислав (4-Б), Качмар Софія (4-В). Учні передали глибину поетичного слова Лесі Українки.
Підготувала бібліотекар Лютко Н.З.

Літературна година у 8-Г класі(вч. Коваль Н. В.) про шлях Лесі Українки до власних творчих злетів через терни виснажливої боротьби з невиліковною хворобою, присвячена 150-й річниці від дня народження.

Новини

ЗВІТ ДИРЕКТОРА ПЕРЕД ГРОМАДСЬКІСТЮ за 2020-2021 н.р.
05.06.2021

04 червня 2021 року відбувся ЗВІТ ДИРЕКТОРА ЛІЦЕЮ ПЕРЕД ГРОМАДСЬКІСТЮ ЗА 2020-2021 н.р. Публікуємо презентацію звіту. Дякуємо громаді за відгуки, співпрацю та допомогу!!! ЗВІТ ДИРЕКТОРА ЛІЦЕЮ ПЕРЕД ГРОМАДСЬКІСТЮ 2020-2021

Вітаємо з перемогою!!!
08.04.2021

Вітаємо нашу розумничку, ученицю 7-Б класу Кондратюк Анну-Марію, за успішне проходження усіх етапів у Марафоні з української мови ім. Петра Яцика, що проходив у 2021 році на платформі HUMAN. Марічко, пишаємось тобою і бажаємо у майбутньому досягати ще більших успіхів. … Продовження

100 днів у ліцеї
16.03.2021

У перших класах відбулося свято “100 днів в ліцеї” Свято пройшло дуже цікаво і пізнавально. Діти продемонстрували чого вже досягли за 100 днів навчання. Учні, керуючись девізом: “Ми – першокласники. Ми – розумні, кмітливі, творчі і дружні”, старанно виконували усі … Продовження

День народження Великого Кобзаря
12.03.2021

Святкуємо День народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Учні 6-А та 9-А класів фільтрують через серце кожне його слово, беручи участь у конкурсі на кращого читця поезії, який організувала учитель української мови та літератури Липка Л. С. Учні 9-А класу … Продовження

Бінарний урок-екскурсія “Шевченко-мандрівник”
10.03.2021

Захоплюючий бінарний урок-екскурсія у 8-Г класі “Шевченко-мандрівник”, що поєднує у собі знання з географії та літератури, провели вч.географії Грица О. І. та вч. літератури Коваль Н. В. Допитливі діти помандрували шляхами Тараса, читали вірші, написані під час подорожей.

Відзначаємо 207 річницю з Дня народження поета
09.03.2021

Творчість Т.Г.Шевченка – епохальне явище не лише в історії літератури, а й в історичному процесі. Відзначаючи 207 річницю з Дня народження поета, у 6-В класі було проведено інформаційну хвилинку ( учитель Гнат О.П.), літературні читання “На струнах Кобзаревої душі”(учитель Панько … Продовження

Інтернет і безпека. Відповідає представник патрульної служби
03.03.2021

Чи безпечно ми почуваємся в інтернеті? На це питання у спілкуванні разом з учнями 8-Г класу відповіла Проців Віра – заступник начальника відділу зв’язків з громадськістю УПП у Львівській області ДПП.