150 років від Дня народження визначної української поетеси Лесі Українки

150 років від Дня народження визначної української поетеси Лесі Українки святкує вся Україна та наш ліцей.
Учителька української мови та літератури Липка Л. С. разом з учнями 6-А класу провели свято “Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я”… Учні читали вірші, розповідали цікаві факти про життя Лесі, інсценізували. Свято вдалося.

У 6-Б класі (вч.Гнат О.П.) відбулось музично-поетичне свято “На шлях я вийшла ранньою весною” присвячене ювілею Лесі Українки. Лунали вірші, пісні великої поетеси. А ще учні підготували проекти до цього дня.

Відзначаючи 150-річчя з Дня народження видатної української письменниці Лесі Українки, у 6-В класі (учителька Панько Г.П.) пройшли Поетичні читання “Читаємо Лесю”. Кожен із шестикласників декламував поезію Великої Українки. Учні переконалися, що поезія Лесі Українки – невичерпне джерело мудрості та незламної сили духу.

6-Г клас разом з учителем Гнат О.П. провели святковий урок “Леся Українка-донька Прометея”. Учні розповідали цікаві факти з життя поетеси, декламували поезію, розмірковували над долею та характером великої жінки.

Нагрудна Анастасія (6-Г) виконала твір Лесі Українки “До мого фортепіано”.

“У гостях в Лесі Українки”. Учні 9-А класу виконували її вірші.

Звучали роздуми і спогади про Лесу Українку у виконанні учнів 10-Б класу.


У день народження поетеси… оживає її сценічна легенда у перевтіленні учнів 10-А і учениці 10-Б класів за постановки вчительки української мови і літератури Чабан Ольги Степанівни.


Лесині читання до 150-ї річниці з дня народження видатної поетеси Лесі Українки учнями 4-х класів ліцею №2: Манько Катя (4-В), Ходновська Софія (4-А), Николин Софія (4-Б), Колотило Діана (4-Б), Шевчук Роман (4-В), Строгуш Діана (4-Б), Семен Ростислав (4-Б), Качмар Софія (4-В). Учні передали глибину поетичного слова Лесі Українки.
Підготувала бібліотекар Лютко Н.З.

Літературна година у 8-Г класі(вч. Коваль Н. В.) про шлях Лесі Українки до власних творчих злетів через терни виснажливої боротьби з невиліковною хворобою, присвячена 150-й річниці від дня народження.

Новини

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
01.12.2021

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, анкетування, перегляд тематичних соціальних відеороликів – все це сприяє формуванню навичок здорового способу життя, підвищенню рівня обізнаності учнів про ВІЛ/ СНІД його профілактику та толерантному ставленню … Продовження

Всеукраїнський день добрих справ
30.11.2021

У рамках Всеукраїнського дня добрих справ діти та вчителі ліцею провели Всеукраїнську акцію дарування книг. Щиро дякуємо всім, хто допоміг поповнити книжковий фонд бібліотеки такими чудовими виданнями. Ці книги швидко знайдуть своїх читачів. Давайте творити добро разом! Більше світлин на … Продовження

Профорієнтаційна робота у ліцеї
26.11.2021

Замислюватися про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі. Наші учні мали змогу зустрітися з представниками Національного університету “Львівська політехніка” та ознайомитися з освітніми пропозиціями вищого навчального закладу.

Тиждень суспільних наук

У цей листопадовий доленосний для України час, коли пригадуємо події Революції Гідності та вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, у нашому ліцеї проходив “тиждень суспільних наук”. Учні мали змогу вкотре “зануритися” у ті події, осмислити їх глибину та зробити висновки, яких вчить … Продовження

День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Учнівське самоврядування закликає долучитися до міжнародної акції «Запали Свічку пам’яті», аби вшанувати пам’ять про мільйони замучених голодом українців. Більше інформації про заходи, флешмоби та уроки у День пам’яті … Продовження

Побачення зі Львовом
25.11.2021

Сьогодні учні 4-А класу здійснили віртуальну мандрівку старовинними вуличками Львова, а також поринули в історію заснування міста за часів короля Данила Галицького. Екскурсію містом вели симпатичні панянки та відчайдушні батяри!

Національний урок з безпеки дорожнього руху
23.11.2021

Дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини. 19 листопада наші учні долучилися до Національного уроку з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.