День рідної мови

21 лютого у ліцеї святкували День рідної мови.
Відзначаючи це свято, у 6-В класі (учителька Панько Г.П.) відбувся цікавий захід – лінгвістична вікторина.
Учні змагалися у різноманітних конкурсах: «Скарбниця рідної мови», «Словограй», «Лінгвістична хвилинка», «Перекладачі», «Декламатори».
Захід був цікавим і пізнавальним, а шестикласники вкотре переконалися у мудрості слів: «Наша мова – наша основа»

Також, сьогодні до Міжнародного дня рідної мови у 6-Б класі (вчитель Гнат О.П.) був проведений літературний калейдоскоп “Письменники, які вивчили українську мову в дорослому віці”. Учні дізнались цікаві факти про відомих українських класиків, які в дитинстві не знали української : Марко Вовчок говорила російською, Агатангел Кримський-татарською, О.Кобилянська-німецькою,Ю.Федькович-німецькою, але згодом вони не лише опанували укр.мову, а й створювали нею художні твори. Отже, вивчити мову можливо-треба лише захотіти та полюбити!

До цього дня була приурочена літературно-музична композиція «Її Величність мова», яку провела учителька української мови та літератури Липка Л.С разом з учнями 5-Б класу. Було цікаво та повчально.


Учні 8-Г класу провели цікавий, пізнавальний мовознавчий турнір “Мова – душа голосна України!

Новини

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
01.12.2021

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, анкетування, перегляд тематичних соціальних відеороликів – все це сприяє формуванню навичок здорового способу життя, підвищенню рівня обізнаності учнів про ВІЛ/ СНІД його профілактику та толерантному ставленню … Продовження

Всеукраїнський день добрих справ
30.11.2021

У рамках Всеукраїнського дня добрих справ діти та вчителі ліцею провели Всеукраїнську акцію дарування книг. Щиро дякуємо всім, хто допоміг поповнити книжковий фонд бібліотеки такими чудовими виданнями. Ці книги швидко знайдуть своїх читачів. Давайте творити добро разом! Більше світлин на … Продовження

Профорієнтаційна робота у ліцеї
26.11.2021

Замислюватися про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі. Наші учні мали змогу зустрітися з представниками Національного університету “Львівська політехніка” та ознайомитися з освітніми пропозиціями вищого навчального закладу.

Тиждень суспільних наук

У цей листопадовий доленосний для України час, коли пригадуємо події Революції Гідності та вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, у нашому ліцеї проходив “тиждень суспільних наук”. Учні мали змогу вкотре “зануритися” у ті події, осмислити їх глибину та зробити висновки, яких вчить … Продовження

День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Учнівське самоврядування закликає долучитися до міжнародної акції «Запали Свічку пам’яті», аби вшанувати пам’ять про мільйони замучених голодом українців. Більше інформації про заходи, флешмоби та уроки у День пам’яті … Продовження

Побачення зі Львовом
25.11.2021

Сьогодні учні 4-А класу здійснили віртуальну мандрівку старовинними вуличками Львова, а також поринули в історію заснування міста за часів короля Данила Галицького. Екскурсію містом вели симпатичні панянки та відчайдушні батяри!

Національний урок з безпеки дорожнього руху
23.11.2021

Дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини. 19 листопада наші учні долучилися до Національного уроку з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.