Канікули – найкращий час для самоосвіти педагогів

Під час зимових канікул вчителі англійської мови взяли участь в онлайн-навчанні на платформі ЕdЕra «Як готувати учнів до іспиту з англійської мови», «Робота вчителів з дітьми із особливими освітніми потребами»; онлайн-семінарах Dinternal; онлайн-форумах, який організував British Council.
Світлини заходів можна переглянути на сторінці ліцею у Facebook.

Вчителі початкової школи взяли участь у онлайн-семінарі «Сертифікація педагогічних працівників – 2021: варто спробувати», а також зустрічалися з авторами підручників для 4-го класу.

Учителі ліцею опрацьовували нормативні документи у галузі освіти (санітарний регламент для ЗЗСО, закон України «Про освіту», закону України «Про загальну середню освіту»), а також багато часу присвятили самоосвіті.

Більше світлин можна переглянути на сторінці ліцею у Facebook.

Під час карантину відбулися онлайн-засідання шкільних методичних об’єднань. На світлині онлайн-засідання методичного об’єднання вчителів іноземної мови.

Класні керівники 1-11 класів провели батьківські збори онлайн. Обговорювали підсумки навчання у І семестрі, дотримання протиепідемічних заходів та інші актуальні питання громади ліцею.

Вчителі історії взяли участь у ZOOM-конференції на тему «День Соборності України та героїчний подвиг під Крутами через призму історичних подій»

На онлайн-зустрічі в ZOOM вчителі інформатики розглядали питання захисту дітей у цифровому середовищі, обговорювали вибір нових підручників для 4-го та 8-го класів.

Новини

Міжнародний день дарування книг
15.02.2021

14 лютого – Міжнародний день дарування книг. Багато учнів та вчителів подарували для бібліотеки ліцею чимало цікавих книжок. Впевнена–вони обов’язково знайдуть свого читача і стануть важливою частинкою фонду бібліотеки, принесуть задоволення від прочитаного. Щиро вдячна за видання, які подарували вчителі … Продовження

Дні вшанування героїв України
06.02.2021

З 01.02.2021 по 05.02.2021 наші учні долучилися до вшанування героїв України від періоду Національно-визвольної боротьби до часу Небесної сотні. Пам‘ятаймо українських героїв, які упродовж століть боролися за вільну, незалежну Україну! Більше світлин заходів можна переглянути на сторінці ліцею у Facebook.

Актуально для майбутніх учасників ЗНО
05.02.2021

З  01 лютого 2021 розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Кожній особі, яка планує брати участь в ЗНО потрібно зробити 4 кроки. І крок.  Заповнити заяву реєстраційну картку - Самостійно або за допомогою осіб, відповідальних за здійснення … Продовження

День читання вголос
03.02.2021

Сьогодні відзначаємо Всесвітній день читання вголос. Старшокласники побували в гостях в учнів молодшої школи та з великим задоволенням прочитали їм різноманітні твори українських письменників.

День пам’яті героїв Крут
29.01.2021

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами. З нагоди Дня пам‘яті Героїв Крут у нашому ліцеї відбулися … Продовження

Канікули – найкращий час для самоосвіти педагогів
22.01.2021

Під час зимових канікул вчителі англійської мови взяли участь в онлайн-навчанні на платформі ЕdЕra «Як готувати учнів до іспиту з англійської мови», «Робота вчителів з дітьми із особливими освітніми потребами»; онлайн-семінарах Dinternal; онлайн-форумах, який організував British Council. Світлини заходів можна … Продовження

Вітання директора ліцею з Новим роком та Різдвом Христовим
31.12.2020

Дорога шкільна родино! Прийміть щирі привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим! Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, добра в сім’ї та затишку в оселі! Нехай Новий Рік увійде у Ваше життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток … Продовження