Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

1 жовтня 2019 року традиційно розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Цього року він проходив під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».
У бібліотеці було оформлено тематичні полиці «Прочитав сам – порадь товаришу», «Кращі книги – нашим дітям».
Упродовж місяця всі бажаючі брали участь у цікавих конкурсах, заходах, вікторинах.
Для учнів 1-их класів завідуюча бібліотекою Климента Г.М. провела бібліотечний урок «Книга – міст у світ знань», де діти в ігровій формі засвоїли правила поводження з книгою. Учні других класів вирушили у казкову подорож «Казка вчить, як на світі жить». Діти 3-іх та 4-их класів здійснили пізнавальну мандрівку «Незвичайні бібліотеки світу» та були учасниками конкурсу «Книга відкриває світ», де перевірили свої знання про бібліотеку та книгу.
Дні бібліотворчості підготувала для дітей бібліотекар Лютко Н.З. Для учнів 1-их класів провела бібліоподорож «У світі книг», в якій діти мали можливість погортати сторінки улюблених казок, дитячих журналів та енциклопедій, які доступні кожному читачу і їх читають із задоволенням. Учні 3-іх та 4-их класів взяли участь у фотокросі «Я – читач шкільної бібліотеки».
«Читаємо, малюємо, граємо» – так бібліотека відкриває двері в новий цікавий і захоплюючий казковий світ, який розвиває можливості кожного учня.

Світлини заходів можна переглянути  тут.

Новини

Тренінг для вчителів “Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття”
30.10.2019

Під час канікул у ліцеї продовжилось навчання вчителів за програмою “Lions Quest”. Протягом двох днів відбувався тренінг для вчителів “Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття”. Учителі вчилися застосовувати методи, які створюють дружнє і безпечне навчальне середовище, формували соціальні та емоційні … Продовження

Тиждень початкової школи
29.10.2019

З 21.10 по 25.10 у нашому ліцеї проходив тиждень початкової школи. У цей період кожен класний кабінет був схожий на вулик, де плідно та згуртовано працювали вчителі та учні. “Кожен учень нашого ліцею талановитий по-своєму” – девіз, який супроводжує вчителів … Продовження

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
28.10.2019

1 жовтня 2019 року традиційно розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Цього року він проходив під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». У бібліотеці було оформлено тематичні полиці «Прочитав сам – порадь товаришу», «Кращі книги … Продовження

Смачний благодійний ярмарок
26.10.2019

25 жовтня ще від самого ранку і діти, і батьки 1-А і 1-Б класів несли із собою різноманітну смакоту, яку приготували вдома. Активними продавцями були першокласники. Щиро дякуємо батькам, які із задоволенням та натхненням організували благодійний ярмарок. Усі зібрані кошти … Продовження

Акція “Їжа дітям”
23.10.2019

З метою надання допомоги дітям, які потребують спеціального харчування, до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги, учні нашого ліцею долучилися до акції “Їжа дітям”. Дякуємо всім за допомогу!!!

“Козацькі забави” у 7-х класах
20.10.2019

Козацькому роду нема переводу! “Козацькі забави” відбулись у 7-х класах. Всі дуже спритні! Молодці!!! Більше світлин змагань можна переглянути тут.

День білої тростини
15.10.2019

Педагоги НРЦ “Левеня” у нашому ліцеї провели акцію до Дня білої тростини з метою привернути увагу до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями (сліпих і слабозорих). Як виявилось, не так просто виконувати завдання «всліпу»! Більше світлин можна переглянути тут.