Підсумки навчального року

Підбиваючи підсумки навчального року, кожний освітній заклад узагальнює надбання вчителів та учнів в освітньому та культурно-мистецькому напрямках. Є чим пишатися і Львівському ліцею №2.
Цього року наш ліцей здобув перемогу у конкурсі мікропроектів з проектом “Капітальний ремонт приміщень із заміною вікон” та у конкурсі громадських проектів з проектом «Інтерактивна панель – це легке і цікаве навчання». Панелі та інтерактивна дошка уже приїхали, а ліцей очікує на масштабний ремонт.
Ми беремо участь у «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – трирічній соціальній програмі, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation. Мабуть немає жодного учня, який би не брав участі у цій програмі. В рамках цього проекту наші учні багато рухались, вчились правильно харчуватись, брали участь у різних квестах та заходах, складали тижневе меню харчування, а також змагалися разом з батьками “Тато, мама, я – спортивна сім’я”.
Наші учні у рамках міського проекту «Театральна педагогіка» взяли участь у фестивалі англомовних театральних гуртків «Mystery of Wonderland», де здобули І місце за постановку вистави «Під лежачий камінь вода не тече».Учениця нашого ліцею стала призеркою конкурсу знавців англійської мови LvivTeenTalks. Приємною несподіванкою стали перемоги учнів у спортивних та військових змаганнях.
Ми раділи, коли побачили наш ліцей у рейтингах кращих шкіл за результатами ЗНО-2018. Маємо 21 призера і переможця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та інтернет-олімпіади, 4 призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з різних навчальних предметів та конкурсів.
Ми багато подорожували. Були за кордоном: Швеція, Польща, Латвія, Угорщина, Австрія, Чехія, Німеччина. Ми ходили на музейні уроки, відвідували виставу у театрі. До нас приходили відомі письменники. Були цікаві уроки зі студентами, а ще краще, коли вели уроки одинадцятикласники.
Наш ліцей – це справжня педагагічна майстерня, у якій багато простору для здобуття педагогічного досвіду. Цього року для вчителів було проведено багато креативних педрад. Це були і консиліуми, і методичні порадні, і методичні панорами та багато інших цікавих заходів.
Ми любимо і святкуємо наші традиційні свята, шануємо українські традиції і є справжніми патріотами.
Так промайнув перший рік ліцею…

Новини

А нумо, хлопці!
14.10.2019

Сьогодні у ліцеї відбулись військово-спортивні змагання “А нумо, хлопці!” між учнями 10-х та 11-х класів. Учні змагались завзято, але переміг найсильніший – 11-Б клас. Вітаємо переможців!!! Світлини змагань можна переглянути тут.

Урок мужності
09.10.2019

Напередодні Дня Покрови, свята козацтва та Дня захисника Вітчизни відбулась зустріч учнів 9-11 класів ліцею №2 з курсантами Академії сухопутніх військ ЗСУ. Це люди, які пройшли війну, потрапляли у різні ситуації і не тільки вижили, а й нанесли великих втрат … Продовження

Святковий концерт до Дня учителя!
05.10.2019

Креативно, весело, цікаво привітали учні нашого ліцею своїх педагогів з професійним святом. Найкращі вітання – ті, що йдуть від щирого серця. Дякуємо вам, наші любі вихованці за гарний настрій і чудові привітання! Світлини святкового концерту можна переглянути тут.

“Соціальна та емоційна компетентності ХХІ століття”
15.09.2019

Згідно угоди про співпрацю щодо впровадження навчально-методичного комплексу Lions Quest “Соціальна та емоційна компетентності ХХІ століття” 13 та 14 вересня відбулися перші тренінги. Lions Quest – це навчання, позитивне середовище, компетентнісний підхід, педагогіка партнерства, співпраця з батьками та кращий світовий … Продовження

Рейтинг шкіл Львова 2019 року
26.08.2019

Найкращі загальноосвітні навчальні заклади Львова у рейтингу шкіл України за результатами ЗНО 2019 року за версією освітнього порталу osvita.ua. Вітаємо, наш ліцей на 18 місці по м.Львову та 4-ий у Франківському районі м.Львова. Пишаємося своїми випускниками і бажаємо їм ще … Продовження

Найщиріші співчуття від колег ліцею
01.08.2019

Колектив Львівського ліцею №2 висловлює щирі співчуття учителю початкових класів Кулик Ірині Іванівні з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті рідної людини – чоловіка. Ми поділяємо Вашу гірку втрату і висловлюємо щирі слова підтримки Вам, Ірино Іванівно, Вашим рідним та … Продовження

Вручення свідоцтв про повну середню освіту
01.07.2019

Сьогодні у ліцеї відбулося вручення випускникам свідоцтв про повну середню освіту. Одинадцять довгих років продовжувався цей нелегкий шлях наших учнів до сьогоднішньої події. І тепер ми з гордістю можемо сказати: «Здійснилося!» Дорогі учні, ви по справжньому залишаєте шкільний поріг! Бажаємо … Продовження