Підсумки навчального року

Підбиваючи підсумки навчального року, кожний освітній заклад узагальнює надбання вчителів та учнів в освітньому та культурно-мистецькому напрямках. Є чим пишатися і Львівському ліцею №2.
Цього року наш ліцей здобув перемогу у конкурсі мікропроектів з проектом “Капітальний ремонт приміщень із заміною вікон” та у конкурсі громадських проектів з проектом «Інтерактивна панель – це легке і цікаве навчання». Панелі та інтерактивна дошка уже приїхали, а ліцей очікує на масштабний ремонт.
Ми беремо участь у «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – трирічній соціальній програмі, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation. Мабуть немає жодного учня, який би не брав участі у цій програмі. В рамках цього проекту наші учні багато рухались, вчились правильно харчуватись, брали участь у різних квестах та заходах, складали тижневе меню харчування, а також змагалися разом з батьками “Тато, мама, я – спортивна сім’я”.
Наші учні у рамках міського проекту «Театральна педагогіка» взяли участь у фестивалі англомовних театральних гуртків «Mystery of Wonderland», де здобули І місце за постановку вистави «Під лежачий камінь вода не тече».Учениця нашого ліцею стала призеркою конкурсу знавців англійської мови LvivTeenTalks. Приємною несподіванкою стали перемоги учнів у спортивних та військових змаганнях.
Ми раділи, коли побачили наш ліцей у рейтингах кращих шкіл за результатами ЗНО-2018. Маємо 21 призера і переможця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та інтернет-олімпіади, 4 призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з різних навчальних предметів та конкурсів.
Ми багато подорожували. Були за кордоном: Швеція, Польща, Латвія, Угорщина, Австрія, Чехія, Німеччина. Ми ходили на музейні уроки, відвідували виставу у театрі. До нас приходили відомі письменники. Були цікаві уроки зі студентами, а ще краще, коли вели уроки одинадцятикласники.
Наш ліцей – це справжня педагагічна майстерня, у якій багато простору для здобуття педагогічного досвіду. Цього року для вчителів було проведено багато креативних педрад. Це були і консиліуми, і методичні порадні, і методичні панорами та багато інших цікавих заходів.
Ми любимо і святкуємо наші традиційні свята, шануємо українські традиції і є справжніми патріотами.
Так промайнув перший рік ліцею…

Новини

Акція “Ангели пам’яті”
18.02.2020

18 лютого о 15:00 біля Меморіалу пам’яті Героїв Небесної сотні відбулася тиха акція «Ангели пам’яті». Учні нашого ліцею також долучилися та разом з родичами Героїв  розвісили  на меморіалі символічні паперові витинанки у вигляді ангелів.

Педагогічна рада “Компетентнісна парадигма освіти: компетентний учитель – компетентний учень”
03.02.2020

З метою реалізації науково-меточної проблеми у ліцеї відбулось засідання педагогічної ради “Компетентнісна парадигма освіти: компетентний учитель – компетентний учень”. Теоретичні основи вчителі закріплювали практичними вправами в групах.

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді з інформаційних технологій
23.01.2020

Щиро вітаємо учня 9-Б класу Денисюка Дениса з перемогою у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді з інформаційних технологій, яка проходила у м.Києві на базі УФМЛ Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Денис виборов диплом ІІ ступеня і отримав право поза квотою взяти участь … Продовження

З Днем Соборності!!!
22.01.2020

Сьогодні у ліцеї відзначали День Соборності. Учні утворили живий ланцюг, учителі та класні керівники проводили тематичні години. Цікавими і зворушливими були флешмоби. Учні співали і танцювали разом з вчителями, і цим створили радісну і дружню атмосферу. Пам’ятаймо, що тільки від … Продовження

Краєзнавчі екскурсії

Учні ліцею, які відвідують гурток «Географічне краєзнавство» (керівник Грица О.І.), цього тижня мали дві екскурсії: у зоологічному музеї ЛНУ ім. І.Франка та в етнографічному музеї. А також провели міні-квест про важливу історичну постать Михайла Грушевського до Дня Соборності.

ВІТАННЯ З ПЕРЕДОВОЇ
20.01.2020

Шановні вчителі, батьки, учні нашого ліцею! ВЕЛИКЕ ВІТАННЯ З ПЕРЕДОВОЇ!!! Усі ваші солодощі, продукти, листи, малюнки та засоби гігієни були передані нашим воїнам. Вони вам щиро вдячні та наголошують: «Що з такими ангелами-охоронцями, як у них, буде легше захистити Україну … Продовження

Реалізуємо програму “Здорова постава”
16.01.2020

Сьогодні учні 1-А, 1-Б, 3-А і 3-Г класів розпочали свій день з уроку “Здорова постава”! Діти виконували вправи для профілактики плоскостопості. Доріжку для занять учні склали самі! Корисно і весело провели урок!!!