День учнівського самоврядування. Відгуки…

У нашому ліцеї існує добра традиція — проведення дня учнівського самоврядування. Цьогоріч одинадцятикласники з радістю підтримали цю традицію, та на один день відчули себе у ролі педагогів. Кожен новоспечений освітянин старанно готувався до проведення свого уроку. Також була проведена педагогічна нарада, на якій усі юні вчителі змогли поділитися своїми враженнями та підсумувати результати наполегливої праці протягом дня. Ми, учні одинадцятих класів, з радістю ділимося цим неймовірним досвідом:

«Сьогодні ми проводили день самоврядування і це був хороший досвід: відчути себе в ролі заступника директора та вчителя. Дуже приємно, коли ти заходиш у якийсь клас і всі діти встають, вітаються з тобою. Ще я проводив географію в 5-их та 8-их класах. Діти були дуже слухняні та старанні. Загалом всім дуже сподобалось відчути себе вчителями на один день, і ми повернулися додому тільки з позитивними враженнями та чудовим досвідом». Фенечок Богдан 11-А (завуч, вчитель географії)

«Цього вівторка школа надала нам унікальну можливість – відчути себе у ролі вчителя на один день,за що ми є дуже вдячні. День самоврядування показав ,що праця вчителів недооцінюється; наскільки вона важлива у формуванні,розвитку особистості. Ми повинні поважати працю один одного. Педагоги постійно вгамовують шум і крики, намагаються допомагати і навчити у будь-якій ситуації. Та незважаючи на усі труднощі та негаразди, вони знову і знову повертаються на своє робоче місце. Цей день показав мені і кожному одинадцятикласнику складність і необхідність цієї пофесії. Ми дякуємо їм за витримку та старання.» Панасевич Ярина 11-А(вчитель укр. мови і літератури)

«Від себе можу додати, що така подія – це завжди хвилювання для учнів, вчителів, адміністрації. Але саме такі дні дають змогу випускникам отримати один з останніх уроків життя у школі. Цього дня ми всі мали унікальну можливість відчути себе вчителями, завучами, директором і осягнути всі тонкощі професії. Один день видається лише краплею у великому морі, але водночас для нас він став маленьким випробування. Я вдячна всім хто так старанно допомагав, направляв, підтримував впродовж цього випробування. Спільною працею працівників школи та новоспечених «вчителів» день пройшов чудово і запам’ятається кожному» Кадикало Софія 11-А (директор, вчитель англ. мови)

Світлини заходу можна переглянути тут.

Новини

День учнівського самоврядування. Відгуки…
05.03.2019

У нашому ліцеї існує добра традиція — проведення дня учнівського самоврядування. Цьогоріч одинадцятикласники з радістю підтримали цю традицію, та на один день відчули себе у ролі педагогів. Кожен новоспечений освітянин старанно готувався до проведення свого уроку. Також була проведена педагогічна … Продовження

Конкурс проектів “Тижневе меню здорового харчування”
26.02.2019

У ліцеї відбувся конкурс проектів “Тижневе меню здорового харчування” серед учнів 5-6 класів. Метою проекту була популяризація здорового харчування. Учні розробили тижневе меню для дітей 10-14 років. Усі проекти будуть оприлюднені у шкільній їдальні. Кожен учень ліцею зможе скористатися порадами … Продовження

Перемога у “Mystery of Wonderland”
27.01.2019

25.01.2019 учні 7-А класу під керівництвом вчителів Гереги О.І та Кук Н.С. здобули 1-е місце у міському фестивалі шкільних англомовних театральних гуртків! Вітаємо наших талановитих юних акторів з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів!!!

Участь школи у мікропроекті “Реконструкція віконних блоків”
24.01.2019

ШАНОВНА  ШКІЛЬНА  ГРОМАДО! Сьогодні однією з ключових проблем школи є частково незадовільний стан віконних блоків. Львівська обласна рада оголосила конкурс мікропроектів на 2019р., зокрема пріоритетом конкурсу є школи – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря. Реєстрація мікропроектів на … Продовження

Бренд ліцею. Особистий бренд вчителя
12.01.2019

11 січня 2019р. у ліцеї відбулась педагогічна рада “Бренд ліцею. Особистий бренд вчителя”. Засідання відбувалось в інтерактивній формі. На закріплення отриманих знань шкільна психологічна служба провела тренінг для вчителів ліцею. Світлини засідання можна переглянути тут.

Привітання директора ліцею
07.01.2019

Шановні учні, колеги та батьки! Від щирого серця вітаю вас з  Різдвом Христовим! Бажаю, щоб у кожного в душі був мир і спокій, радість і тепло! Нехай буде багато добрих і бажаних подій, які зроблять наше життя кращим! Любові, уваги … Продовження

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ!
30.12.2018

ШАНОВНІ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ! Доводимо до вашого відома наступну інформацію, отриману від ЛРЦОЯО. Інформація стосується реєстрації на пробне ЗНО.