Підсумки навчального року

Закінчується навчальний рік. Потихенько підводимо підсумки. Маємо чим похвалитися і ким пошатися. Цього року школа успішно брала участь у різних проектах та перемагала. Ми здобули перемогу у Всеукраїнському проекті «Я можу врятувати життя!» і представляли місто у Києві. Здобули перемогу в інформаційно-освітньому проекті «Навігатор до фінансової свободи». Також премогою нашої команди закінчився конкурс SUPERUROK. Учениця нашої школи стала призеркою конкурсу знавців англійської мови LvivTeenTalks. Наші учні написали одні з кращих ессе англійською мовою. І цього року наша учениця стала фіналісткою американсько-української програми «Майбутні лідери «FLEX» та поїде навчатись до США. Непогані результати конкурсу “Успішний педагог”. Тепер у школі 6 успішних педагогів. Приємною несподіванкою стали перемоги учнів у шахових турнірах, спортивних змаганнях і навіть у змаганнях з кульової стрільби.
Ми раділи, коли побачили нашу школу у рейтингах кращих шкіл за результаттами ЗНО-2017. Маємо 25 призерів і переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та інтернет-олімпіади, 3 переможців і призерів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з різних навчальних предметів та найпрестижнішу нагороду – Диплом ІІ ступеня у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. Це ще не все… Наше шкільне життя було цікавим і насиченим. Ми багато подорожували (цікаво, чи є такий клас, який цього року нікуди не їздив? та ні, нема). Були за кордоном: Швеція, Польща, Литва, Латвія, Угорщина, Австрія, Чехія, Німеччина, Нідерланди, Бельгія. Ми ходили на музейні уроки, відвідували виставу у театрі. До нас приходили відомі письменники. Були цікаві уроки зі студентами, а ще краще, коли вели уроки одинадцятикласники. Дуже дякуємо нашим поліцейським, які вчили нас правилам дорожнього руху, протидії булінгу та домедичній підготовці. Цього року креативили і вчителі. Тепер у них не просто педрада (це вже не модно), а тренінг педмайстерності або консиліум, чи педагогічна дискусія. Ми любимо і святкуємо наші традиційні свята. Шануємо українські традиції і є справжніми патріотами. А ще – у школі з’явився мультиборд!!! І школа змінює назву!!!
Ось такі ми круті!!!

Новини

Академія директорів 2018
12.12.2018

Успішно закінчили освітній курс інновацій в управлінні закладом освіти «Академія директорів 2018» директор ліцею Савчук Лідія Ярославівна та заступник директора Бучма Ірина Юріївна. Отримані знання допоможуть реалізувати нові ідеї та прийняти ефективні рішення щодо змін в нашому ліцеї.

Оголошення батькам!
20.11.2018

Шановні батьки! Інформуємо вас про необхідність своєчасного оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки вашій дитині по досягненню нею 14 років. Наголошуємо на тому, що не пізніше ніж через місяць після досягнення учнем 14 років необхідно звернутися до територіального підрозділу … Продовження

Інформація для майбутніх випускників!
18.11.2018

Шановні одинадцятикласники! Ознайомтеся, будь ласка, уважно з інформаційним буклетом!

Тиждень країнської мови і літератури та зарубіжної літератури
10.11.2018

Із 5 по 9 листопада у нашому ліцеї проходив тиждень української мови і літератури та зарубіжної літератури. Учителі-філологи із школярами провели багато цікавих, пізнавальних заходів. Інформація про проведені заходи розміщена на офіційній сторінці ліцею у Facebook. Просимо переглядати, ставити “вподобайки”. 

Наш ліцей учасник міжнародної програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»
24.10.2018

ВІТАЄМО! Раді повідомити всіх, що наш ліцей за результатами відбору став учасником міжнародної програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Це трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку … Продовження

Толерантність – крок до свободи
12.10.2018

12 жовтня відбулася інтерактивна лекція з психологами із ЛМЦСССДМ (Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді) Кашеміровою Русланою та Яремою Іриною на тему “Толерантність – крок до свободи” для учнів 7-х класів із цікавими завданнями та тренінговими … Продовження

Квест для вчителів
10.10.2018

Напередодні Дня вчителя педагогічний колектив ліцею брав участь у квесті по Львову. Гарна погода і львівські цікавинки сприяли гарному настрою і відпочинку. Дякуємо адміністрації ліцею за організацію заходу!