Акція “Збережи ялинку”

Впродовж 2-ох тижнів наша школа активно готувалася до акції “Збережи ялинку”. Учні та вчителі прикрашали класи та рекреації, створюючи зимовий передріздвяний настрій.
21 грудня було проведено конкурс та обрано переможців. Кожен клас отримав місце в певній номінації. Ми побачили чудові роботи: від найбільших сніжинок до найсмачніших ялинок. Це був справжній вибух креативності та унікальності.
Беручи за увагу екологічність проекту було обрано переможців серед 5-11 класів:
1 місце поділили – 9-Б клас (Еко-ялинка – ялинка зроблена зі стружок олівця) та 9-В клас (Літературна ялинка-зроблена з макулатури, зі старих книжок).
2 місце посів – 8-Б клас (Велика об’ємна ялинка 3-D)
3 місце посів – 7-Б клас (Солодка ялинка , декорована цукерками).

Список переможців в номінаціях:
1-А Найм’якші сніговики
1-Б Диско-сніговик
1-В Театральність
1-Г Яскравість
1-Д Екологічність
2-А Кулінарно-творчий підхід
2-Б Розмаїття
2-В Зимова казка
2-Г Бюджетність
3-А Креативність
3-Б Оригінальність
3-В Кольоровий ліс
3-Г Національна ідентичність
4-А Янголята кольорові-паперові
4-Б Повітряний сніговик
4-В Поринь у затишок
5-А Лаконічність
5-Б Мінімалізм
5-В Зимовий екстер’єр
5-Г Мінімалізм
6-А Національна ідентичність
6-Б Сучасність
6-В Тематичність
6-Г Яскравість
7-А Поринь у затишок
7-Б Найсолодша ялинка
7-В Стриманість
8-А Лаконічність
8-Б 3-D ялинка
9-Б Еко-ялинка
9-В Літературна ялинка
10-Б Творчий креативізм
11-А Теологічність
11-Б Стилізованість

Дякуємо усій шкільній родині за участь в акції! :)
Пам’ятайте!
Збережена ялинка-збережені ліси!
Красу Карпат зелених
Ти мусиш зберегти!
Підготувало учнівське самоврядування:
Корнацька Софія 9-Б
Швець Марія 9-Б

Переглянути світлини заходу можна тут.

Новини

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
01.12.2021

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, анкетування, перегляд тематичних соціальних відеороликів – все це сприяє формуванню навичок здорового способу життя, підвищенню рівня обізнаності учнів про ВІЛ/ СНІД його профілактику та толерантному ставленню … Продовження

Всеукраїнський день добрих справ
30.11.2021

У рамках Всеукраїнського дня добрих справ діти та вчителі ліцею провели Всеукраїнську акцію дарування книг. Щиро дякуємо всім, хто допоміг поповнити книжковий фонд бібліотеки такими чудовими виданнями. Ці книги швидко знайдуть своїх читачів. Давайте творити добро разом! Більше світлин на … Продовження

Профорієнтаційна робота у ліцеї
26.11.2021

Замислюватися про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі. Наші учні мали змогу зустрітися з представниками Національного університету “Львівська політехніка” та ознайомитися з освітніми пропозиціями вищого навчального закладу.

Тиждень суспільних наук

У цей листопадовий доленосний для України час, коли пригадуємо події Революції Гідності та вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, у нашому ліцеї проходив “тиждень суспільних наук”. Учні мали змогу вкотре “зануритися” у ті події, осмислити їх глибину та зробити висновки, яких вчить … Продовження

День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Учнівське самоврядування закликає долучитися до міжнародної акції «Запали Свічку пам’яті», аби вшанувати пам’ять про мільйони замучених голодом українців. Більше інформації про заходи, флешмоби та уроки у День пам’яті … Продовження

Побачення зі Львовом
25.11.2021

Сьогодні учні 4-А класу здійснили віртуальну мандрівку старовинними вуличками Львова, а також поринули в історію заснування міста за часів короля Данила Галицького. Екскурсію містом вели симпатичні панянки та відчайдушні батяри!

Національний урок з безпеки дорожнього руху
23.11.2021

Дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини. 19 листопада наші учні долучилися до Національного уроку з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.