Зустріч у День Збройних Сил України, яку пам’ятатимуть довго

У четвер 6 грудня до нашої школи завітав Ігор Шолтис (позивний Шульц), демобілізований боєць АТО, співак, дуже цікава і приємна людина.
Для нас цей захід був неочікуваним. Ігор багато нам розповів про Революцію Гідності, реабілітаційний період після поранення, свої юнацькі помилки, дав цінні поради, говорив про сенс життя та людські цінності. А найбільшою несподіванкою була гітара, яка ожила в його руках. Проникливі пісні зазирнули в душу кожного. І це були пісні про події на Сході, пісні про наших захисників, і вони були українською мовою (яких, на жаль, є дуже мало в наш час). Сподіваємось, що завдяки цій зустрічі присутні зроблять багато висновків. Ми не маємо права забувати про те, що в нашій країні триває війна. Наш обов’язок – робити все, що є в наших силах, щоб підтримати захисників на Сході. Сподіваємось, що Ігор завітає до нас ще не раз.
Дякуємо за зустріч!

P.S. З вражень учнів. Після зустрічі багато хто вирішив відмовитися від прослуховування колись улюблених виконавців російськомовних пісень, а також тих, хто незважаючи на війну їздить до країни-агресора, дає концерти, приймає нагороди і називає їхню публіку майбутнім нашої країни.

І це також перемога, маленька, але перемога!

Висновок такий: відчуття патріотизму підняти вдалось!

Слава Україні!

Підготувало Учнівське самоврядування:

Швець Любов 10-А
Корнацька Софія 9-Б
Совишен Аліна 9-б
Швець Марія 9-Б

Новини

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
01.12.2021

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, анкетування, перегляд тематичних соціальних відеороликів – все це сприяє формуванню навичок здорового способу життя, підвищенню рівня обізнаності учнів про ВІЛ/ СНІД його профілактику та толерантному ставленню … Продовження

Всеукраїнський день добрих справ
30.11.2021

У рамках Всеукраїнського дня добрих справ діти та вчителі ліцею провели Всеукраїнську акцію дарування книг. Щиро дякуємо всім, хто допоміг поповнити книжковий фонд бібліотеки такими чудовими виданнями. Ці книги швидко знайдуть своїх читачів. Давайте творити добро разом! Більше світлин на … Продовження

Профорієнтаційна робота у ліцеї
26.11.2021

Замислюватися про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі. Наші учні мали змогу зустрітися з представниками Національного університету “Львівська політехніка” та ознайомитися з освітніми пропозиціями вищого навчального закладу.

Тиждень суспільних наук

У цей листопадовий доленосний для України час, коли пригадуємо події Революції Гідності та вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, у нашому ліцеї проходив “тиждень суспільних наук”. Учні мали змогу вкотре “зануритися” у ті події, осмислити їх глибину та зробити висновки, яких вчить … Продовження

День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Учнівське самоврядування закликає долучитися до міжнародної акції «Запали Свічку пам’яті», аби вшанувати пам’ять про мільйони замучених голодом українців. Більше інформації про заходи, флешмоби та уроки у День пам’яті … Продовження

Побачення зі Львовом
25.11.2021

Сьогодні учні 4-А класу здійснили віртуальну мандрівку старовинними вуличками Львова, а також поринули в історію заснування міста за часів короля Данила Галицького. Екскурсію містом вели симпатичні панянки та відчайдушні батяри!

Національний урок з безпеки дорожнього руху
23.11.2021

Дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини. 19 листопада наші учні долучилися до Національного уроку з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.