Участь у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Наприкінці травня наші старшокласники випробували свої можливості у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»). Метою гри «Джура» є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.
Наша школа була переможницею районних змагань. Міський етап гри проходив на базі тиру СЗШ №42 та на території Центру дитячої творчості дітей та юнацтва Галичини, а також на Погулянці.
Учні змагались унаступних конкурсних програмах: впоряд (стройова підготовка), ігри на “дужання” (перетягування линви), козацько-туристична “Смуга перешкод”, стрільба з пневматичної зброї, гра “Відун”, гра “Рятівник”, конкурс звітів про виконання завдань під гаслом “Добре діло”, конкурс “Кращий кашовар”.
За підсумками конкурсу найкращі результати продемонстрували три львівські школи, серед яких є наша школа, і представлятимуть місто Львів на обласних змаганнях.
Наші старшокласники вибороли І місце у конкурсі “Рятівник”, ІІІ місце у конкурсі “Відун”, ІІ місце у конкурсі “Впоряд” і п’яте місце у конкурсі “Стрільба з пневматичної зброї”. А ще навчилися варити смачну кашу для справжніх козаків і отримали “море задоволення” від участі у грі.
Вітаємо переможців – славних козаків і козачок!!!

Новини

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
01.12.2021

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, анкетування, перегляд тематичних соціальних відеороликів – все це сприяє формуванню навичок здорового способу життя, підвищенню рівня обізнаності учнів про ВІЛ/ СНІД його профілактику та толерантному ставленню … Продовження

Всеукраїнський день добрих справ
30.11.2021

У рамках Всеукраїнського дня добрих справ діти та вчителі ліцею провели Всеукраїнську акцію дарування книг. Щиро дякуємо всім, хто допоміг поповнити книжковий фонд бібліотеки такими чудовими виданнями. Ці книги швидко знайдуть своїх читачів. Давайте творити добро разом! Більше світлин на … Продовження

Профорієнтаційна робота у ліцеї
26.11.2021

Замислюватися про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі. Наші учні мали змогу зустрітися з представниками Національного університету “Львівська політехніка” та ознайомитися з освітніми пропозиціями вищого навчального закладу.

Тиждень суспільних наук

У цей листопадовий доленосний для України час, коли пригадуємо події Революції Гідності та вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, у нашому ліцеї проходив “тиждень суспільних наук”. Учні мали змогу вкотре “зануритися” у ті події, осмислити їх глибину та зробити висновки, яких вчить … Продовження

День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Учнівське самоврядування закликає долучитися до міжнародної акції «Запали Свічку пам’яті», аби вшанувати пам’ять про мільйони замучених голодом українців. Більше інформації про заходи, флешмоби та уроки у День пам’яті … Продовження

Побачення зі Львовом
25.11.2021

Сьогодні учні 4-А класу здійснили віртуальну мандрівку старовинними вуличками Львова, а також поринули в історію заснування міста за часів короля Данила Галицького. Екскурсію містом вели симпатичні панянки та відчайдушні батяри!

Національний урок з безпеки дорожнього руху
23.11.2021

Дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини. 19 листопада наші учні долучилися до Національного уроку з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.