Для українських військових із вдячністю

Впродовж навчального року триває волонтерська робота усього шкільного колективу. Для наших захисників ми підготували маскувальну сітку, до створення якої доклали свої зусилля і батьки, і учні, і вчителі. Ми зібрали тканину, розрізали її на маленькі клаптики і зав’язували на сітку. Долучилися до волонтерської роботи учні різних класів, щоб зробити подарунок українським військовим. Нам би не вдалося організувати таку роботу без допомоги вчителів: Іванцьо А.П., Сенишин І.М., Лещука П.П., Заїки В.О., Голубева М.Ю.


Ангели-обереги для наших захисників зробили власноруч дівчата 5-х та 7-х класів із вчителем трудового навчанняСенишин І.М. Творчі роботи передали у Центр забезпечення військових при ГФ «Народна Самооборона» та Легіону Патріотів «Галичина».
Також шкільна родина відгукнулася на звернення Легіону Патріотів «Галичина» про збір макулатури для організації поїздки та святкового концерту «Герой» для українських військових. Разом нам вдалося зібрати більше 400 кілограм макулатури.


Разом із маскувальною сіткою, листами та оберегами

ми передаємо нашим захисникам вдячність

і найщиріші вітання з прийдешніми святами!

Хай береже вас Бог! 

Новини

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
01.12.2021

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, анкетування, перегляд тематичних соціальних відеороликів – все це сприяє формуванню навичок здорового способу життя, підвищенню рівня обізнаності учнів про ВІЛ/ СНІД його профілактику та толерантному ставленню … Продовження

Всеукраїнський день добрих справ
30.11.2021

У рамках Всеукраїнського дня добрих справ діти та вчителі ліцею провели Всеукраїнську акцію дарування книг. Щиро дякуємо всім, хто допоміг поповнити книжковий фонд бібліотеки такими чудовими виданнями. Ці книги швидко знайдуть своїх читачів. Давайте творити добро разом! Більше світлин на … Продовження

Профорієнтаційна робота у ліцеї
26.11.2021

Замислюватися про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі. Наші учні мали змогу зустрітися з представниками Національного університету “Львівська політехніка” та ознайомитися з освітніми пропозиціями вищого навчального закладу.

Тиждень суспільних наук

У цей листопадовий доленосний для України час, коли пригадуємо події Революції Гідності та вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, у нашому ліцеї проходив “тиждень суспільних наук”. Учні мали змогу вкотре “зануритися” у ті події, осмислити їх глибину та зробити висновки, яких вчить … Продовження

День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Учнівське самоврядування закликає долучитися до міжнародної акції «Запали Свічку пам’яті», аби вшанувати пам’ять про мільйони замучених голодом українців. Більше інформації про заходи, флешмоби та уроки у День пам’яті … Продовження

Побачення зі Львовом
25.11.2021

Сьогодні учні 4-А класу здійснили віртуальну мандрівку старовинними вуличками Львова, а також поринули в історію заснування міста за часів короля Данила Галицького. Екскурсію містом вели симпатичні панянки та відчайдушні батяри!

Національний урок з безпеки дорожнього руху
23.11.2021

Дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини. 19 листопада наші учні долучилися до Національного уроку з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.