Ляльковий театр “Fairy Tale”

У нашій школі продовжує діяти англомовний ляльковий театр “Fairy Tale”, в якому охоче беруть участь учні 6-х класів.
Шестикласники виступають перед молодшими школярами, декламуючи вірші, співаючи пісні англійською мовою.
Школярі молодших класів залюбки зустрічають веселих артистів.
Запрошуємо всіх бажаючих переглянути цікаву програму.

Враження і відгуки учасників театру:
“… Ми, учні 6-Б класу, проводимо лялькові вистави для учнів молодших класів. Ретельно готуємось до кожної вистави, адже хочемосподобатись дітям. Вони в захваті від наших виступів, бо люблять різні англомовні цікавинки. Ми любимо брати участь у таких заходах, бо це дуже цікаво і весело.”

Учениці 6-Б класу Стеблецька Софія та Смулка Анастасія

“… Ми дуже любимо наш ляльковий театр “Faire Tale”.  Нам дуже подобається англійська мова, а особливо з нашою улюбленою вчителькою Тамарою Миколаївною. Саме завдяки їй ми почали свою творчу кар`єру. Ми залюбки показуємо свої вистави. І кожен може продемонструвати свої здібності.

 Наш ляльковий театр виступає за ширмою, до якої кожен доклав свою уяву та зусилля. Жодна сцена вас не розчарує. Кожна постановка сповнена загадок і позитивних емоцій.

Наш театр “Fairy Tale” залюбки завітає до вас.”

Учениці 6-А класу Любицька Марти та Бубела Анна-Марія

Новини

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
01.12.2021

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, анкетування, перегляд тематичних соціальних відеороликів – все це сприяє формуванню навичок здорового способу життя, підвищенню рівня обізнаності учнів про ВІЛ/ СНІД його профілактику та толерантному ставленню … Продовження

Всеукраїнський день добрих справ
30.11.2021

У рамках Всеукраїнського дня добрих справ діти та вчителі ліцею провели Всеукраїнську акцію дарування книг. Щиро дякуємо всім, хто допоміг поповнити книжковий фонд бібліотеки такими чудовими виданнями. Ці книги швидко знайдуть своїх читачів. Давайте творити добро разом! Більше світлин на … Продовження

Профорієнтаційна робота у ліцеї
26.11.2021

Замислюватися про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі. Наші учні мали змогу зустрітися з представниками Національного університету “Львівська політехніка” та ознайомитися з освітніми пропозиціями вищого навчального закладу.

Тиждень суспільних наук

У цей листопадовий доленосний для України час, коли пригадуємо події Революції Гідності та вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, у нашому ліцеї проходив “тиждень суспільних наук”. Учні мали змогу вкотре “зануритися” у ті події, осмислити їх глибину та зробити висновки, яких вчить … Продовження

День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Учнівське самоврядування закликає долучитися до міжнародної акції «Запали Свічку пам’яті», аби вшанувати пам’ять про мільйони замучених голодом українців. Більше інформації про заходи, флешмоби та уроки у День пам’яті … Продовження

Побачення зі Львовом
25.11.2021

Сьогодні учні 4-А класу здійснили віртуальну мандрівку старовинними вуличками Львова, а також поринули в історію заснування міста за часів короля Данила Галицького. Екскурсію містом вели симпатичні панянки та відчайдушні батяри!

Національний урок з безпеки дорожнього руху
23.11.2021

Дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини. 19 листопада наші учні долучилися до Національного уроку з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.