ПІДГОТОВКА ДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

Перед Великоднем шкільний колектив брав участь у різноманітних заходах, щоб спільними зусиллями якнайкраще підготуватися до святкування радісного свята Христового Воскресіння.
У теплі весняні дні учні, вчителі та батьки прибрали шкільну територію, а також посадили квіти.Не можемо уявити Великодня без традиційного символу – писанок. Виставку творчих робіт підготувала вчитель трудового навчання Сенишин І.М. Крім того, щорічно у школі прикрашається писанкове дерево.
Для учнів початкових класів були проведені майстер-класи із розписування писанок. Висловлюємо подяку за допомогу в організації майстер-класу Благодійному Фонду «Скарби Нації»,  а також його учасниці, яка стала ініціатором такої події у школі, учениці 10-А класу Кафлюк Анастасії.
Учні 1-В (кл.кер. Панас М.І.) та 4-А (Шаргут Г.В.) класів з нетерпінням чекали на проведення майстер-класу і підготувалися до нього. Особливо така подія запам’яталася нашим наймолодшим школярикам, які вперше  в житті розписували писанки. Дитяча творчість не залишить нікого байдужим, адже кожен з учасників майстер класу підходив до виконання такого завдання з усією відповідальність. Учні намагалися передати свій настрій, підбирали улюблені кольори, щоб створити найкращу писанку у світі. Впевнені, що їм це вдалося!

Шкільний колектив долучився до благодійної акції, організованої громадським формуванням «Народна Самооборона Львівщини». Учні, батьки і вчителі підготували символічні подарунки для українських військових – писанки, листівки та солодощі, щоб привітати воїнів на передовій, які не змогли відсвяткувати Великдень вдома.
Адміністрація школи висловлює подяку усім, хто долучився до благодійної акції! Хоча це символічні подарунки, але вони мають велике значення для тих, хто їх отримав, бо показують нашу підтримку і те, що ми не байдужі! 

Новини

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
01.12.2021

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, анкетування, перегляд тематичних соціальних відеороликів – все це сприяє формуванню навичок здорового способу життя, підвищенню рівня обізнаності учнів про ВІЛ/ СНІД його профілактику та толерантному ставленню … Продовження

Всеукраїнський день добрих справ
30.11.2021

У рамках Всеукраїнського дня добрих справ діти та вчителі ліцею провели Всеукраїнську акцію дарування книг. Щиро дякуємо всім, хто допоміг поповнити книжковий фонд бібліотеки такими чудовими виданнями. Ці книги швидко знайдуть своїх читачів. Давайте творити добро разом! Більше світлин на … Продовження

Профорієнтаційна робота у ліцеї
26.11.2021

Замислюватися про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі. Наші учні мали змогу зустрітися з представниками Національного університету “Львівська політехніка” та ознайомитися з освітніми пропозиціями вищого навчального закладу.

Тиждень суспільних наук

У цей листопадовий доленосний для України час, коли пригадуємо події Революції Гідності та вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, у нашому ліцеї проходив “тиждень суспільних наук”. Учні мали змогу вкотре “зануритися” у ті події, осмислити їх глибину та зробити висновки, яких вчить … Продовження

День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Учнівське самоврядування закликає долучитися до міжнародної акції «Запали Свічку пам’яті», аби вшанувати пам’ять про мільйони замучених голодом українців. Більше інформації про заходи, флешмоби та уроки у День пам’яті … Продовження

Побачення зі Львовом
25.11.2021

Сьогодні учні 4-А класу здійснили віртуальну мандрівку старовинними вуличками Львова, а також поринули в історію заснування міста за часів короля Данила Галицького. Екскурсію містом вели симпатичні панянки та відчайдушні батяри!

Національний урок з безпеки дорожнього руху
23.11.2021

Дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини. 19 листопада наші учні долучилися до Національного уроку з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.