ЄДИНИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Сьогодні у школі відбувся День цивільного захисту. Основна мета заходів цього дня – навчитися грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я і життя у надзвичайних ситуаціях.
Розпочався День цивільного захисту із проведення загальношкільної лінійки. Із привітаннями до шкільного колективу звернулася директор школи – начальник цивільного захисту Савчук Л.Я.
На Дні цивільного захисту у школі були присутні:  начальник штабу ЦЗ другої комунальної поліклініки Соловей Л.А., начальник штабу ЦЗ ДУ «Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України» Дримоловська-Рудюк Л.І.
Керівники ланок і формувань здали рапорти начальнику штабу ЦЗ Підляському А.І.  про готовність до проведення Дня цивільного захисту.
Впродовж дня для школярів були проведені заняття з цивільного захисту, під час яких вони повторювали правила поведінки в разі виникнення пожежі чи інших надзвичайних ситуаціях, вчилися, як діяти за сигналами сповіщення, користуватися засобами індивідуального захисту та виготовляти їх. Вчитель образотворчого мистецтва Знак Н.М. разом із учнями організували виставку творчих робіт.

Згодом відбулася навчальна евакуація усіх учасників навчально-виховного процесу. Впродовж 6 хвилин шкільний колектив організовано зібрався на шкільному майданчику.
Бережіть своє здоров’я і життя!

Будьте обережні! 

Новини

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
01.12.2021

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, анкетування, перегляд тематичних соціальних відеороликів – все це сприяє формуванню навичок здорового способу життя, підвищенню рівня обізнаності учнів про ВІЛ/ СНІД його профілактику та толерантному ставленню … Продовження

Всеукраїнський день добрих справ
30.11.2021

У рамках Всеукраїнського дня добрих справ діти та вчителі ліцею провели Всеукраїнську акцію дарування книг. Щиро дякуємо всім, хто допоміг поповнити книжковий фонд бібліотеки такими чудовими виданнями. Ці книги швидко знайдуть своїх читачів. Давайте творити добро разом! Більше світлин на … Продовження

Профорієнтаційна робота у ліцеї
26.11.2021

Замислюватися про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі. Наші учні мали змогу зустрітися з представниками Національного університету “Львівська політехніка” та ознайомитися з освітніми пропозиціями вищого навчального закладу.

Тиждень суспільних наук

У цей листопадовий доленосний для України час, коли пригадуємо події Революції Гідності та вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, у нашому ліцеї проходив “тиждень суспільних наук”. Учні мали змогу вкотре “зануритися” у ті події, осмислити їх глибину та зробити висновки, яких вчить … Продовження

День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Учнівське самоврядування закликає долучитися до міжнародної акції «Запали Свічку пам’яті», аби вшанувати пам’ять про мільйони замучених голодом українців. Більше інформації про заходи, флешмоби та уроки у День пам’яті … Продовження

Побачення зі Львовом
25.11.2021

Сьогодні учні 4-А класу здійснили віртуальну мандрівку старовинними вуличками Львова, а також поринули в історію заснування міста за часів короля Данила Галицького. Екскурсію містом вели симпатичні панянки та відчайдушні батяри!

Національний урок з безпеки дорожнього руху
23.11.2021

Дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини. 19 листопада наші учні долучилися до Національного уроку з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.