Книга відгуків «Літературної кав’ярні»

На початку зустрічі у «Літературній кав’ярні» ми попросили наших відвідувачів записати у книзі відгуків свої враження, а також назвати причини любити Україну.

«Літературна кав’ярня – місце, де завжди можна знайти для себе щось неординарне, поринути у теплу атмосферу дружнього спілкування. Ми впевнені, що таке чудове дійство буде підтримане запалом наступних поколінь. Такі події – це також ще одна причина безмежно любити Україну, адже такої активної та оригінальної молоді не знайдеш ніде у світі!»
Учні 10-Б класу


«За що ми любимо Україну? За яскраве сонце, за золоті лани, за таке блакитне небо, за калину, за солов’їний спів, за квітучі гаї, за родину за столом, за вишиванки… Україна – це наша Батьківщина».
З любов’ю, 9-А клас


«Учні 8-В класу висловлюють щиру подяку за цікаву, змістовну зустріч у шкільній кав’ярні. Ми дізнались багато нового про українські мультфільми, народну творчість, поетичну спадщину рідної Батьківщини. Дякуємо організаторам за незабутні враження!»«Дякуємо вам за цей чудовий захід. Атмосфера вечора чудова, нам все дуже сподобалось. Будемо чекати наступних вечорів».
6-В клас«Літературна кав’ярня» дуже сподобалася учням 8-А класу. Україна – це Батьківщина багатьох видатних людей та патріотів своєї держави! Слава Україні!»

«Це просто неймовірний захід! Дуже дякую за прекрасну нагоду гарно і з користю провести час. Після закінчення школи я би була дуже рада відвідати такий захід».

«Дякуємо за неймовірну атмосферу і чудові враження. Нам все дуже сподобалося. З нетерпінням будемо чекати до наступного року».
9-Б клас


«Дуже дякуємо! Було дуже цікаво, неймовірна атмосфера, багато вражень. Ви великі молодці!»
Учні 8-Б класу


«Учні 10-А класу отримали велику «філіжанку» задоволення від кави-розваг у «Літературній кав’ярні» пані Стефи і президента Юрка. Дякуємо за емоції!»


«Львів – місто кави, кохання та оригінальної архітектури. Львів – це культурна столиця України, тож не пишатися Україною не можна!»

«Любити Україну слід за те, що вона дуже красива!»Новини

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
01.12.2021

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, анкетування, перегляд тематичних соціальних відеороликів – все це сприяє формуванню навичок здорового способу життя, підвищенню рівня обізнаності учнів про ВІЛ/ СНІД його профілактику та толерантному ставленню … Продовження

Всеукраїнський день добрих справ
30.11.2021

У рамках Всеукраїнського дня добрих справ діти та вчителі ліцею провели Всеукраїнську акцію дарування книг. Щиро дякуємо всім, хто допоміг поповнити книжковий фонд бібліотеки такими чудовими виданнями. Ці книги швидко знайдуть своїх читачів. Давайте творити добро разом! Більше світлин на … Продовження

Профорієнтаційна робота у ліцеї
26.11.2021

Замислюватися про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі. Наші учні мали змогу зустрітися з представниками Національного університету “Львівська політехніка” та ознайомитися з освітніми пропозиціями вищого навчального закладу.

Тиждень суспільних наук

У цей листопадовий доленосний для України час, коли пригадуємо події Революції Гідності та вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, у нашому ліцеї проходив “тиждень суспільних наук”. Учні мали змогу вкотре “зануритися” у ті події, осмислити їх глибину та зробити висновки, яких вчить … Продовження

День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Учнівське самоврядування закликає долучитися до міжнародної акції «Запали Свічку пам’яті», аби вшанувати пам’ять про мільйони замучених голодом українців. Більше інформації про заходи, флешмоби та уроки у День пам’яті … Продовження

Побачення зі Львовом
25.11.2021

Сьогодні учні 4-А класу здійснили віртуальну мандрівку старовинними вуличками Львова, а також поринули в історію заснування міста за часів короля Данила Галицького. Екскурсію містом вели симпатичні панянки та відчайдушні батяри!

Національний урок з безпеки дорожнього руху
23.11.2021

Дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини. 19 листопада наші учні долучилися до Національного уроку з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.