Літературна кав’ярня в українському стилі

Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є – дорога, явори,
усе моє, все зветься – Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори.
Ліна Костенко

2 квітня відбулася довгоочікувана творча зустріч у «Літературній кав’ярні», присвячена найкращим українським традиціям. Хотілося розповісти якнайбільше про Україну та досягнення українців, про мистецтво, пісні, поезію, традиції, а також подарувати хороший настрій і натхнення усім відвідувачам.
Сподіваємося, що учасники цієї зустрічі знайшли у «літературному меню» кав’ярні щось нове для себе та дізналися багато цікавинок про Україну.
Щиро дякуємо ведучим зустрічі Рущишину Юрію (10-Б кл.) та Швець Стефанії (11-А кл.) , які із чудовим настроєм зустрічали усіх відвідувачів кав’ярні, розповідали про «найсмачніші» українські традиції.

Завдяки  Ступницькій Ярині (10-Б кл.)  наші гості змогли почути у кав’ярні живу музику – відомі українські пісні та класику.
Художнім оформленням залу займалися учасники комісії учнівського самоврядування «Art Club». Доповнили інтер’єр красиві столики відвідувачів.
Розпочалася наша зустріч із класики української літератури – поезії Т.Шевченка. Пісню «Думи мої» виконала  Білянська Ірина (11-Б кл.).

Маленькі львів’яни та львів’янки,  учні 3-Б класу із класним керівником Каплиш М.В. , підготували веселий виступ «Побачення зі Львовом».

Лише у кав’ярні нашої школи можливе поєднання поезії, музики і танцю. Дякуємо за підготовку захоплюючих танцювальних композицій колективу «Гармонія» (хореограф – Наталія Танасюк), а також учням 9-Б класу  Загайкевич Марті і Штогрину Святославу.Презентацію українських мультфільмів проводили учні 6-В класу Флячок Вікторія і Лазуркевич Анастасія, а про петриківський розпис відвідувачам кав’ярні розповідали наші восьмикласники – Кабан Наталія, Фітьо Тетяна, Миськів Святослав.


Учні 10-х класів  презентували свої творчі роботи – короткометражні фільми-інтерпретації поезії І.Франка. Під керівництвом вчителя української мови та літератури  Панько Г.П.  їм вдалося створити цікаві роботи, які захоплюють і змушують задуматися.

У «Літературній кав’ярні» відбулася надзвичайно приємна зустріч і для учнів, і для вчителів. Свою зворушливу і патріотичну поезію читала випускниця нашої школи, студентка НУ «Львівська Політехніка», Анна Пука.

А на завершення творчої зустрічі усі відвідувачі кав’ярні разом із вокалістами Гук Анастасією та Ступницькою Яриною заспівали пісню «Старі фотографії».

Усім учасникам «Літературної кав’ярні» спільними зусиллями вдалося створити особливу атмосферу.

Пишайтеся українським!
Творчого натхнення!


З найкращими побажаннями і вдячністю, організатори творчої зустрічі:
заступник директора із навчально-виховної роботи Музика О.В.
та педагог-організатор Мегедин Л.П.

Новини

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
01.12.2021

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, анкетування, перегляд тематичних соціальних відеороликів – все це сприяє формуванню навичок здорового способу життя, підвищенню рівня обізнаності учнів про ВІЛ/ СНІД його профілактику та толерантному ставленню … Продовження

Всеукраїнський день добрих справ
30.11.2021

У рамках Всеукраїнського дня добрих справ діти та вчителі ліцею провели Всеукраїнську акцію дарування книг. Щиро дякуємо всім, хто допоміг поповнити книжковий фонд бібліотеки такими чудовими виданнями. Ці книги швидко знайдуть своїх читачів. Давайте творити добро разом! Більше світлин на … Продовження

Профорієнтаційна робота у ліцеї
26.11.2021

Замислюватися про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі. Наші учні мали змогу зустрітися з представниками Національного університету “Львівська політехніка” та ознайомитися з освітніми пропозиціями вищого навчального закладу.

Тиждень суспільних наук

У цей листопадовий доленосний для України час, коли пригадуємо події Революції Гідності та вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, у нашому ліцеї проходив “тиждень суспільних наук”. Учні мали змогу вкотре “зануритися” у ті події, осмислити їх глибину та зробити висновки, яких вчить … Продовження

День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Учнівське самоврядування закликає долучитися до міжнародної акції «Запали Свічку пам’яті», аби вшанувати пам’ять про мільйони замучених голодом українців. Більше інформації про заходи, флешмоби та уроки у День пам’яті … Продовження

Побачення зі Львовом
25.11.2021

Сьогодні учні 4-А класу здійснили віртуальну мандрівку старовинними вуличками Львова, а також поринули в історію заснування міста за часів короля Данила Галицького. Екскурсію містом вели симпатичні панянки та відчайдушні батяри!

Національний урок з безпеки дорожнього руху
23.11.2021

Дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини. 19 листопада наші учні долучилися до Національного уроку з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.