Флешмоб в рамках благодійної кампанії “Корок життя”

Учасники комісії «Дозвілля» учнівського самоврядування нещодавно долучилися до зйомок відеоролика в рамках благодійної кампанії «Корок життя», організаторами якої є фахівці відділу соціальної роботи Франківського району ЛМЦСССДМ. Акція полягає у зборі пластикових корків, які передаються на переробні підприємства, а за вилучені кошти будуть закуплені ліки для людей, хворих на легеневу гіпертензію.
У зйомках відеоролика брали участь: Остапів Вікторія, Баранська Олена, Загайкевич Марта, Снігур Олена, Качмар Вікторія – учениці 9-Б класу, а також Гамівка Галина і Кадикало Софія – учениці 8-А класу.

«Вперше я взяла участь у  зйомках промо-ролика і мені надзвичайно сподобалось. У нас було небагато часу на підготовку, але вивчали все досконало. Завдяки нашому хореографу репетиції були цікавими і захоплюючими. Важливо, що це був не просто промо-ролик, а частина благодійної акції, щоб допомогти людям».
Баранська Олена

«Мої враження від цього флешмобу дуже позитивні. Учасники колективу були привітними і завжди посміхалися. Це була неймовірна подія для нас».
Качмар Вікторія

«Я була дуже рада взяти участь у цій акції, адже ми не лише веселились, а ще й познайомилися з новими цікавими людьми».
Снігур Олена

«На флешмобі ми дуже весело проводили час. Хореограф старалася зацікавити нас, і їй це вдалося. Ми з нетерпінням чекали на кожну репетицію. Участь у зйомках відеоролика стала для нас хорошим досвідом. Можливо, в майбутньому хтось з нас буде відомим танцюристом. Одночасно наша група підтримки долучилася до благодійної акції, щоб показати, що ми не байдужі до людей і хочемо, щоб вони були здорові».
Загайкевич МартаПереглянути відеоролик можна тут:
https://www.youtube.com/watch?v=Txn52tV2pMA

Новини

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
01.12.2021

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, анкетування, перегляд тематичних соціальних відеороликів – все це сприяє формуванню навичок здорового способу життя, підвищенню рівня обізнаності учнів про ВІЛ/ СНІД його профілактику та толерантному ставленню … Продовження

Всеукраїнський день добрих справ
30.11.2021

У рамках Всеукраїнського дня добрих справ діти та вчителі ліцею провели Всеукраїнську акцію дарування книг. Щиро дякуємо всім, хто допоміг поповнити книжковий фонд бібліотеки такими чудовими виданнями. Ці книги швидко знайдуть своїх читачів. Давайте творити добро разом! Більше світлин на … Продовження

Профорієнтаційна робота у ліцеї
26.11.2021

Замислюватися про майбутню професію звичайно ж потрібно ще в школі. Наші учні мали змогу зустрітися з представниками Національного університету “Львівська політехніка” та ознайомитися з освітніми пропозиціями вищого навчального закладу.

Тиждень суспільних наук

У цей листопадовий доленосний для України час, коли пригадуємо події Революції Гідності та вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, у нашому ліцеї проходив “тиждень суспільних наук”. Учні мали змогу вкотре “зануритися” у ті події, осмислити їх глибину та зробити висновки, яких вчить … Продовження

День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Учнівське самоврядування закликає долучитися до міжнародної акції «Запали Свічку пам’яті», аби вшанувати пам’ять про мільйони замучених голодом українців. Більше інформації про заходи, флешмоби та уроки у День пам’яті … Продовження

Побачення зі Львовом
25.11.2021

Сьогодні учні 4-А класу здійснили віртуальну мандрівку старовинними вуличками Львова, а також поринули в історію заснування міста за часів короля Данила Галицького. Екскурсію містом вели симпатичні панянки та відчайдушні батяри!

Національний урок з безпеки дорожнього руху
23.11.2021

Дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини. 19 листопада наші учні долучилися до Національного уроку з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.