Знаємо історію, пам’ятаємо героїв!

З 15 до 19 жовтня учні нашої школи стали учасниками шкільного фестивалю української історії і традицій, присвяченого 70-річниці створення УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ. За кілька днів у школі відбулося багато подій, зустрічей, конкурсів, виховних годин.
Фестиваль розпочався загальношкільною лінійкою – вступним словом-зверненням до учнів школи про події української історії, мету створення і діяльності УПА. Лінійку провели учні 10-Б класу Сивак Тарас і Лесюк Христина.
Того ж дня учні 10-А класу разом із вчителем історії Лозинським Р.І. та вчителем фізичного виховання Заїкою В.О. відвідали музей у Білогорщі, де знаходилася штаб-квартира головного командира УПА Романа Шухевича.

Протягом тижня у вестибюлі школи проводилася виставка малюнків учнів нашої школи про символіку повстанської армії, художній керівник – вчитель образотворчого мистецтва Знак Н.М.
Вчителі молодшої школи організували для учнів «Козацькі розваги», присвячені Дню українського козацтва, який так само як День УПА, співпадає зі святом Покрови. Проводилися змагання та вікторини про українські традиції, після чого всі разом смакували справжній козацький куліш.

17 жовтня у нашій школі проходив районний дитячо-юнацький фестиваль «Сурми звитяги», учасники якого підготували гарні виступи. Всі присутні могли почути і разом із виконавцями наспівувати повстанські і сучасні патріотичні пісні.
Кожен виступ оголошували наші ведучі – учениця 6-В класу Кабан Наталя та учень 6-Б класу Ватагович Сергій. Учні нашої школи Лесюк Христина, Сивак Тарас (10-Б) і Саксановська Ірина (10-А), Матвіїв Орест (7-А) із вчителем української мови та літератури, Гнат О.П. підготували літературно-музичну композицію. Також на конкурсі прозвучали пісні у виконанні наших вокалістів – Пігуляк Ярини (5-А), Владики Діани та Горбатої Софії (11-Б), музичний керівник – вчитель музики Кіт Г.Ю.
Для старших учнів нашої школи учасники Студентського Наукового Товариства ЛНУ ім. І. Франка організували перегляд кінофільму про сотенного УПА Мирослава Симчича.
Фестиваль завершився Днем вишиванки і визначенням «найвишиваніших» класів:
ІІІ місце розділили 5-А і 10-А класи, ІІ місце – 8-А і 9-А,
«найвишиванішими» цього разу були учні 6-В та 10-Б класів.


Крім того, учні підготували зустріч-подяку ветеранам УПА. Старшокласники мали можливість послухати очевидців подій, яким були присвячені заходи у школі, а саме голову Львівського крайового братства ОУН-УПА Олеся Гуменюка та голову Галицького братства вояків Першої дивізії «Галичина» української національної армії Василя Тимчія.
Четвертокласники зі своїми класними керівниками також проводили виховний захід, присвячений 70-річчю утворення УПА, на який запросили голову Львівського крайового братства ОУН-УПА Олеся Гуменюка.

Підготувала педагог-організатор Мегедин Лілія

Новини

День учнівського самоврядування. Відгуки…
05.03.2019

У нашому ліцеї існує добра традиція — проведення дня учнівського самоврядування. Цьогоріч одинадцятикласники з радістю підтримали цю традицію, та на один день відчули себе у ролі педагогів. Кожен новоспечений освітянин старанно готувався до проведення свого уроку. Також була проведена педагогічна … Продовження

Конкурс проектів “Тижневе меню здорового харчування”
26.02.2019

У ліцеї відбувся конкурс проектів “Тижневе меню здорового харчування” серед учнів 5-6 класів. Метою проекту була популяризація здорового харчування. Учні розробили тижневе меню для дітей 10-14 років. Усі проекти будуть оприлюднені у шкільній їдальні. Кожен учень ліцею зможе скористатися порадами … Продовження

Перемога у “Mystery of Wonderland”
27.01.2019

25.01.2019 учні 7-А класу під керівництвом вчителів Гереги О.І та Кук Н.С. здобули 1-е місце у міському фестивалі шкільних англомовних театральних гуртків! Вітаємо наших талановитих юних акторів з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів!!!

Участь школи у мікропроекті “Реконструкція віконних блоків”
24.01.2019

ШАНОВНА  ШКІЛЬНА  ГРОМАДО! Сьогодні однією з ключових проблем школи є частково незадовільний стан віконних блоків. Львівська обласна рада оголосила конкурс мікропроектів на 2019р., зокрема пріоритетом конкурсу є школи – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря. Реєстрація мікропроектів на … Продовження

Бренд ліцею. Особистий бренд вчителя
12.01.2019

11 січня 2019р. у ліцеї відбулась педагогічна рада “Бренд ліцею. Особистий бренд вчителя”. Засідання відбувалось в інтерактивній формі. На закріплення отриманих знань шкільна психологічна служба провела тренінг для вчителів ліцею. Світлини засідання можна переглянути тут.

Привітання директора ліцею
07.01.2019

Шановні учні, колеги та батьки! Від щирого серця вітаю вас з  Різдвом Христовим! Бажаю, щоб у кожного в душі був мир і спокій, радість і тепло! Нехай буде багато добрих і бажаних подій, які зроблять наше життя кращим! Любові, уваги … Продовження

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ!
30.12.2018

ШАНОВНІ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ! Доводимо до вашого відома наступну інформацію, отриману від ЛРЦОЯО. Інформація стосується реєстрації на пробне ЗНО.