Тиждень правових знань: як зберегти своє здоров’я і життя!

Протягом тижня правових знань у нашій школі проводяться зустрічі із представниками громадських організацій, міліції, лікарями-наркологами, щоб звернути увагу учнів різного віку і застерегти їх від негативного впливу з боку оточуючих, проблем із законом. Почувши і побачивши можливі проблеми зі сторони, школярі зможуть все-таки зробити вибір на користь свого здоров’я і життя!
Перший правовий тиждень у цьому році з 8 до 13 жовтня був присвячений здоровому способу життя і бесідам про права та обов’язки дітей.
Протягом тижня практичний психолог Галан М.Б. та соціальний педагог Когут Т.Л. проводили анкетування серед учнів 5-11 класів. Виховні години та бесіди підготували класні керівники, а також вчителі правознавства. Наприклад, для учнів 5-Б класу був організований круглий стіл про права та обов’язки дітей, де школярі могли познайомитися із «Конвенцією ООН про права дитини». Колективна робота завершилася створенням плакату.

На зустріч до учнів нашої школи приїхали учасники молодіжної громадської організації «Цунамі», які провели бесіду із учнями 8-11 класів про шкідливість тютюнопаління, вживання алкоголю, застерігали від згубних наслідків, які можуть зруйнувати життя і ніколи не приносять успіху! Наші гості розповідали історії із власного життя про те, що їм довелося пережити, щоб подолати цю проблему, врятувати самих себе!


Для учнів 5-11 класів було організовано лекцію, яку проводила лікар-нарколог Чемерис Н.М. Школярі почули, до яких порушень може привести вживання алкоголю наркотичних речовин, тютюнопаління і як важко відновити здоров’я тим, хто хоче позбутися шкідливих звичок!

І дітям, і дорослим часто говорять, що шкідливі звички згубно впливають на наше здоров’я. Так само часто ми чуємо про свої права і обов’язки! Варто не лише думати про те, що ми чуємо, а й розуміти і завжди пригадувати:
Наше здоров’я і життя в наших руках!
Якщо ми знаємо свої права, то маємо поважати права інших людей, які навколо нас, і дотримуватися обов’язків!

Підготувала педагог-організатор Мегедин Лілія

Новини

День учнівського самоврядування. Відгуки…
05.03.2019

У нашому ліцеї існує добра традиція — проведення дня учнівського самоврядування. Цьогоріч одинадцятикласники з радістю підтримали цю традицію, та на один день відчули себе у ролі педагогів. Кожен новоспечений освітянин старанно готувався до проведення свого уроку. Також була проведена педагогічна … Продовження

Конкурс проектів “Тижневе меню здорового харчування”
26.02.2019

У ліцеї відбувся конкурс проектів “Тижневе меню здорового харчування” серед учнів 5-6 класів. Метою проекту була популяризація здорового харчування. Учні розробили тижневе меню для дітей 10-14 років. Усі проекти будуть оприлюднені у шкільній їдальні. Кожен учень ліцею зможе скористатися порадами … Продовження

Перемога у “Mystery of Wonderland”
27.01.2019

25.01.2019 учні 7-А класу під керівництвом вчителів Гереги О.І та Кук Н.С. здобули 1-е місце у міському фестивалі шкільних англомовних театральних гуртків! Вітаємо наших талановитих юних акторів з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів!!!

Участь школи у мікропроекті “Реконструкція віконних блоків”
24.01.2019

ШАНОВНА  ШКІЛЬНА  ГРОМАДО! Сьогодні однією з ключових проблем школи є частково незадовільний стан віконних блоків. Львівська обласна рада оголосила конкурс мікропроектів на 2019р., зокрема пріоритетом конкурсу є школи – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря. Реєстрація мікропроектів на … Продовження

Бренд ліцею. Особистий бренд вчителя
12.01.2019

11 січня 2019р. у ліцеї відбулась педагогічна рада “Бренд ліцею. Особистий бренд вчителя”. Засідання відбувалось в інтерактивній формі. На закріплення отриманих знань шкільна психологічна служба провела тренінг для вчителів ліцею. Світлини засідання можна переглянути тут.

Привітання директора ліцею
07.01.2019

Шановні учні, колеги та батьки! Від щирого серця вітаю вас з  Різдвом Христовим! Бажаю, щоб у кожного в душі був мир і спокій, радість і тепло! Нехай буде багато добрих і бажаних подій, які зроблять наше життя кращим! Любові, уваги … Продовження

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ!
30.12.2018

ШАНОВНІ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ! Доводимо до вашого відома наступну інформацію, отриману від ЛРЦОЯО. Інформація стосується реєстрації на пробне ЗНО.