Фестиваль «Сурми звитяги»

Щороку фестиваль «Сурми звитяги» збирає талановитих дітей, молодь, які знають і шанують національні традиції, літературну, пісенну спадщину українських поетів, композиторів, виконавців або ж виконують авторські патріотичні пісні. Тут можна почути повстанські пісні, їхні сучасні версії, літературно-музичні твори, побачити виступи танцювальних колективів.
У 2012 р. фестиваль розпочався із проведення районних турів. 17 жовтня у нашій школі зібралися учасники конкурсу з усіх шкіл Франківського району Львова.
Учні нашої школи підготували літературно-музичну композицію – вірш І. Калиниченка «Моя Україно», який декламували Лесюк Христина, Сивак Тарас   (10-Б) і Саксановська Ірина (10-А), музичний супровід на бандурі – Матвіїв Орест, учень 7-А класу, керівник – вчитель української мови та літератури Гнат О.П.

На конкурсі прозвучали пісні у виконанні наших вокалістів, музичний керівник – вчитель музики Кіт Г.Ю. Пігуляк Ярина, учениця 5-А класу, виконала пісні «Львів’янка» та «Заплакали карії очі».

Учениці 11-Б класу Владика Діана та Горбата Софія також підготували дві музичні композиції «Журавлина доля» і «Осінні квіти вже зісохли». Дівчата стали переможцями районного фестивалю і будуть представляти Франківський район у наступному етапі конкурсу.
Щиро бажаємо успіху, такого ж гарного виконання, яке нікого не залишить байдужим! Співайте душею, як ви вмієте!

Організаторам фестивалю бажаємо з кожним роком знаходити все більше й більше талановитих виконавців, які будуть популяризувати патріотичні пісні, поезію, національні традиції в Україні!

Підготувала педагог-організатор Мегедин Лілія

Новини

День учнівського самоврядування. Відгуки…
05.03.2019

У нашому ліцеї існує добра традиція — проведення дня учнівського самоврядування. Цьогоріч одинадцятикласники з радістю підтримали цю традицію, та на один день відчули себе у ролі педагогів. Кожен новоспечений освітянин старанно готувався до проведення свого уроку. Також була проведена педагогічна … Продовження

Конкурс проектів “Тижневе меню здорового харчування”
26.02.2019

У ліцеї відбувся конкурс проектів “Тижневе меню здорового харчування” серед учнів 5-6 класів. Метою проекту була популяризація здорового харчування. Учні розробили тижневе меню для дітей 10-14 років. Усі проекти будуть оприлюднені у шкільній їдальні. Кожен учень ліцею зможе скористатися порадами … Продовження

Перемога у “Mystery of Wonderland”
27.01.2019

25.01.2019 учні 7-А класу під керівництвом вчителів Гереги О.І та Кук Н.С. здобули 1-е місце у міському фестивалі шкільних англомовних театральних гуртків! Вітаємо наших талановитих юних акторів з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів!!!

Участь школи у мікропроекті “Реконструкція віконних блоків”
24.01.2019

ШАНОВНА  ШКІЛЬНА  ГРОМАДО! Сьогодні однією з ключових проблем школи є частково незадовільний стан віконних блоків. Львівська обласна рада оголосила конкурс мікропроектів на 2019р., зокрема пріоритетом конкурсу є школи – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря. Реєстрація мікропроектів на … Продовження

Бренд ліцею. Особистий бренд вчителя
12.01.2019

11 січня 2019р. у ліцеї відбулась педагогічна рада “Бренд ліцею. Особистий бренд вчителя”. Засідання відбувалось в інтерактивній формі. На закріплення отриманих знань шкільна психологічна служба провела тренінг для вчителів ліцею. Світлини засідання можна переглянути тут.

Привітання директора ліцею
07.01.2019

Шановні учні, колеги та батьки! Від щирого серця вітаю вас з  Різдвом Христовим! Бажаю, щоб у кожного в душі був мир і спокій, радість і тепло! Нехай буде багато добрих і бажаних подій, які зроблять наше життя кращим! Любові, уваги … Продовження

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ!
30.12.2018

ШАНОВНІ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ! Доводимо до вашого відома наступну інформацію, отриману від ЛРЦОЯО. Інформація стосується реєстрації на пробне ЗНО.