Зустріч із героями

Кожного року на Покрову українці вшановують важливі події нашої історії, бо це релігійне свято є одночасно Днем українського козацтва і Днем створення Української Повстанської Армії. До 70-річчя створення УПА у нашій школі відбулися зустрічі із очевидцями подій, учасниками визвольних змагань першої половини ХХ століття.
Для когось із учнів цей період української історії ще маловідомий, але підготовка до такої зустрічі і розповідь наших гостей допомогли їм дізнатися основне.
Учні 4-х класів та їхні класні керівники Кулик І.І., Квятковська Л.Б., Алиськевич М.І. підготували виховний захід, присвячений 70 річниці створення УПА. Разом із вчителем музики Ковбан А.Е. четвертокласники вивчили повстанські пісні, щоб глядачі змогли краще уяви події, про які вони розповідали. На зустріч із учнями було запрошено голову Львівського крайового братства ОУН-УПА Олеся Гуменюка.

Старшокласники підготували зустріч-подяку ветеранам УПА. Повстанські пісні виконували хор, а також учениця 5-А класу Ярина Пігуляк, під керівництвом вчителя музики Кіт Г.Ю. Ведучими зустрічі були учні 10-х класів Сивак Тарас, Лесюк Христина, Саксановська Ірина.

Учні старших класів також мали можливість послухати очевидців подій, яким були присвячені заходи у школі, а саме голову Львівського крайового братства ОУН-УПА Олеся Гуменюка та голову Галицького братства вояків Першої дивізії «Галичина» української національної армії Василя Тимчія.

Ми вдячні нашим гостям за те, що змогли прийти до нас, звернутися до учнів, розповісти про події історії України, учасниками яких були! Завдяки вам це була справжня зустріч із героями!

Підготувала педагог-організатор Мегедин Лілія

Новини

День учнівського самоврядування. Відгуки…
05.03.2019

У нашому ліцеї існує добра традиція — проведення дня учнівського самоврядування. Цьогоріч одинадцятикласники з радістю підтримали цю традицію, та на один день відчули себе у ролі педагогів. Кожен новоспечений освітянин старанно готувався до проведення свого уроку. Також була проведена педагогічна … Продовження

Конкурс проектів “Тижневе меню здорового харчування”
26.02.2019

У ліцеї відбувся конкурс проектів “Тижневе меню здорового харчування” серед учнів 5-6 класів. Метою проекту була популяризація здорового харчування. Учні розробили тижневе меню для дітей 10-14 років. Усі проекти будуть оприлюднені у шкільній їдальні. Кожен учень ліцею зможе скористатися порадами … Продовження

Перемога у “Mystery of Wonderland”
27.01.2019

25.01.2019 учні 7-А класу під керівництвом вчителів Гереги О.І та Кук Н.С. здобули 1-е місце у міському фестивалі шкільних англомовних театральних гуртків! Вітаємо наших талановитих юних акторів з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів!!!

Участь школи у мікропроекті “Реконструкція віконних блоків”
24.01.2019

ШАНОВНА  ШКІЛЬНА  ГРОМАДО! Сьогодні однією з ключових проблем школи є частково незадовільний стан віконних блоків. Львівська обласна рада оголосила конкурс мікропроектів на 2019р., зокрема пріоритетом конкурсу є школи – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря. Реєстрація мікропроектів на … Продовження

Бренд ліцею. Особистий бренд вчителя
12.01.2019

11 січня 2019р. у ліцеї відбулась педагогічна рада “Бренд ліцею. Особистий бренд вчителя”. Засідання відбувалось в інтерактивній формі. На закріплення отриманих знань шкільна психологічна служба провела тренінг для вчителів ліцею. Світлини засідання можна переглянути тут.

Привітання директора ліцею
07.01.2019

Шановні учні, колеги та батьки! Від щирого серця вітаю вас з  Різдвом Христовим! Бажаю, щоб у кожного в душі був мир і спокій, радість і тепло! Нехай буде багато добрих і бажаних подій, які зроблять наше життя кращим! Любові, уваги … Продовження

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ!
30.12.2018

ШАНОВНІ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ! Доводимо до вашого відома наступну інформацію, отриману від ЛРЦОЯО. Інформація стосується реєстрації на пробне ЗНО.