Свято для вчителів за програмою «Школа очима дітей» Міністерства щасливого шкільного життя!

Святковий концерт, присвячений ДНЮ ВЧИТЕЛЯ, відбувся у нашій школі 4 жовтня. Вирішили організувати незвичайне привітання. Напевно всі присутні у залі дуже здивувалися, коли почули, що уроки продовжуються, але вчителі та учні міняються ролями. У програмі концерту, тобто у розкладі занять, згідно програми «Школа очима дітей» Міністерства щасливого шкільного життя було всього три уроки: «Рухливий», «Філософія», «З гумором», а також величезні перерви.
Дякуємо усім учасникам концерту, які допомогли організувати справжній відпочинок для педагогічного колективу нашої школи!
Перший урок проводили учасники танцювального колективу «Гармонія» під керівництвом Наталії Танасюк, другий – учениця 11-Б класу Ліда Бутенко та учень 8-А класу Тарас Зборівський, а третій – четвертокласники Кадикало Максим, Костів Максим та Віщур Назар.
Початок та кінець уроку оголошували наші першокласниці Бап Діана, Колодрубець Адріана і Мальчик Тетяна. Перед уроками і під час перерв вчителів вітали гарними танцями, милозвучними піснями, цікавими і захоплюючими виступами. Для рідних вчителів співалиВладика Діана і Горбата Софія (11-Б)Стафіїв Катерина і Гуцалюк Дарина (8-А)Гук Анастасія(4-В)Михайленко Тетяна (7-А),Кабан Наталія (6-В), а також шкільний хор під керівництвом Кіт Галини Юліанівни. Музичну композицію на гітарі підготувала учениця 8-В класу Антоник Ярина, а виступ зі спортивної гімнастики – учениця 9-А класу Швець Стефанія. На завершення концерту учні 7-А класуТерещенко Анна і Мех Володимир танцювали вальс.
Ведучими свята були учні 11-Б класу Котур Марта та Швець Іван, а також їхні молодші колеги учень 6-Б класу Стосик Остап та учениця 6-А класу Сидор Ірина.
Учні 8-А, 9-А, 10-А, 10-Б класів допомагали із святковим оформленням актового залу та створенням стінгазет-привітань.
Все побачене і почуте не могло залишити байдужим жодного глядача. Бо кожна пісня чи танець виконувалися для вчителів як подяка за їхню щоденну працю, за щирі поради і розуміння. Хотілося здивувати і одночасно створити затишок, можливість відпочити від щоденної роботи, а найголовніше – у родинному шкільному колі щиро привітати зі святом, створити хороший настрій, нагадати вчителям наскільки важливою є їхня робота!
Все ж найбільший подарунок для педагога – бачити успіхи своїх учнів, як з часом вони вчаться чогось нового, розуміють, обдумують, стають відповідальнішими, дорослішими! Усьому педагогічному колективу бажаємо здоровя, творчого натхнення, сил, щоб кожного року розпочинати все з початку і доносити свої знання школярам, а у майбутньому пишатися тим, якими людьми вони стали! 
До вашої уваги фото концерту:
 

 

 

Новини

Як у школі готувалися до Великодня
17.04.2014

Інформація готується

ШКІЛЬНА ТОЛОКА
15.04.2014

Адміністрація школи висловлює щиру подяку вчителям, учням і батькам за допомогу в організації та проведенні шкільної толоки!

День цивільного захисту
14.04.2014

10 квітня 2014 р. у школі проходили заходи в рамках Дня цивільного захисту. Перед початком занять відбулася нарада штабу цивільного захисту школи, на якій був присутній начальник штабу ЦО ПАТ «Бібльос» Соромля І.І. Урочисте відкриття дня розпочалося виконанням Гімну України … Продовження

Екскурсія у Крехів

12 квітня 2014 р. учні 5-А класу разом з класним керівником Осадчук Сніжаною Володимирівною та батьками здійснили поїздку у Крехів до монастиря святого Миколая, відвідали джерело та печери у лісі, в яких колись жили монахи – засновники монастиря. Додому привезли … Продовження

Поїздка по Європі на весняних канікулах 2014р.
13.04.2014

Команда учнів 5-А, 6-А, 8-А, 8-Б класів разом з вчителем англійської мови Ткаченко Т.М. на весняних канікулах здійснили цікаву поїздку по європейських країнах. Мивідвідали Польщу, Німеччину, Нідерланди, Францію та Чехію. Побачили величні пам’ятки архітектури в Берліні, Амстердамі, Парижі та Празі. … Продовження

Конференція “Нове у світі має бути новим і в освіті”
12.04.2014

10 квітня 2014 р. учні нашої школи прийняли участь у ІІ міській науково-практичній конференції вчителів та учнів з німецької мови “Нове у світі має бути новим і в освіті”, де презентували свою доповідь та продемонстрували високий рівень мовних навичок з … Продовження

ІХ відкритий фестиваль хорового мистецтва “Жайвір” скликає друзів
10.04.2014

5-6 квітня 2014 р. учні нашої школи брали участь у музичному фестивалі “Жайвір” скликає друзів”, який був присвячений 200-річчю з Дня народження Тараса Шевченка. До виступу готувалися учасники дуету “Лілея” – Білянська Ірина, учениця 10-Б класу, і Стефанюк Катерина, учениця … Продовження